Сергій Моргунов: Ніч у Вінниці минула без повітряних тривог

06 березня 2022, 10:02

У Вінниці магазини, аптеки, ринки у більшості працюють. Лікарні та ЦПМСД - теж у штатному режимі. Про це повідомив на своїх сторінках у фейсбук та телеграм міський голова Сергій Моргунов.

«Одинадцятий день війни. Ніч у Вінниці минула без повітряних тривог. Забезпечуємо подачу тепла, води, електроенергії в будинки вінничан. Громадський транспорт вийшов на маршрути з 9 години за графіком вихідного дня», - каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що продовжується координація зусиль з волонтерами. «Вночі не припинявся потік людей, які змушені виїжджати з рідних міст через путінських терористів. Шукаємо можливості для облаштування додаткових місць для тимчасового розселення. Нагадую, що потрібні матраци, каремати, мати - щоб люди могли перепочити і поспати. Дякую усім за витримку. Все буде Україна!», - наголосив очільник Вінниці.

Посилання на телеграм-канал міського голови Сергія Моргунова https://t.me/morgunovofficial

Теми

Департамент міського господарства

Контакти:
(0432) 59-50-12
dmg@vmr.gov.ua

Департамент охорони здоров'я

Контакти:
(0432) 59-50-14
uoz@vmr.gov.ua

Департамент соціальної політики

Контакти:
+380432504350
gupszn@vmr.gov.ua

Ще новини за темами «Охорона здоров'я», «Міський транспорт», «Соціальна політика», «Енергетика», «Житлове господарство», «Міське господарство»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики