Опубліковано 19 серпня 2021, актуалізовано 24 грудня 2021

Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків


ГО «РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ОСББ МІСТА ВІННИЦЯ» функціонує за підтримки Вінницької міської ради та є співвиконавцем Програми «Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та підтримка розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці на 2014-2018 роки», затвердженої рішенням Вінницької міської ради від 26.09.2014 р. №1825 (зі змінами від 18.11.2016 р.).

Основною метою діяльності Організації є захист законних, соціальних, економічних, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння в налагодженні компромісного діалогу між її членами та органами державної влади, місцевого самоврядування, впровадженню та комплексному розвитку такої форми самоорганізації громадян як об'єднання співвласників багатоквартирних будинків у місті Вінниця, підвищенню якості надання житлово-комунальних послуг.

Щоб отримати безкоштовну консультацію з питань створення, фінансово-господарської діяльності ОСББ, допомогу в організації інформаційних зборів, реєстрації об'єднання, звертайтесь у «РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ОСББ МІСТА ВІННИЦЯ» за адресою: вул. Келецька, 65 (приміщення прозорого офісу МКП «УК «Господар Люкс»», 2-ий поверх), або за телефоном (067) 430-32-26 Нагадуємо, усі послуги надаються безкоштовно.