З початку року від вінничан до департаменту соціальної політики надійшло 60 617 звернень

19 листопада 2021, 09:20 (Відредаговано 19 листопада 2021, 10:31)

Мешканці Вінницької міської територіальної громади продовжують активно оформлювати соціальні послуги. Зокрема, у відділеннях «Прозорих офісів» або через електронні платформи. Вінничани, які не мають можливості самостійно пересуватись містом, користуються послугами мобільних місць. З початку року мобільні реєстратори прийняли 1389 заяв. Загалом, від початку року до департаменту соціальної політки надійшло 60 617 звернень від вінничан.

У 2018 році Вінниця стала одним із перших міст в Україні, де запровадили роботу мобільних робочих місць в структурних підрозділах з питань соціального захисту. Наразі у міській територіальній громаді працює чотири мобільних робочих місця.

«Завдяки такій формі надання соціальних послуг, особи з інвалідністю, люди похилого віку, з неповнолітніми дітьми можуть подати заяву про надання допомог, пільг, субсидій не виходячи з власного помешкання», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

За 10 місяців 2021 року працівники мобільних робочих місць прийняли 1389 заяв, з них 1265 заяв на субсидію, 75 - на допомогу, 26 - на пільги, 15 заяв на матеріальну допомогу, 5 - на муніципальну доплату та три заяви на отримання технічних засобів реабілітації.

В електронній формі, зокрема через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, сайти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг, з початку року надійшло 173 заяви на допомогу при народженні дитини та 906 заяв на отримання житлової субсидії. 1681 заяву на призначення одноразової допомоги при народженні дитини подали вінничани через веб-портал «Е-малятко».

Крім того, в зв'язку з приєднанням до Вінницької міської територіальної громади 8 сіл та селища Десна, в приміщеннях колишніх сільських рад створили віддалені робочі місця, де здійснюється прийом громадян з питань соціального захисту. З початку року до працівників департаменту соціальної політики звернулися понад 3600 мешканців приєднаних громад.

Всього від початку року до департаменту соціальної політики міської ради надійшло 60 617 звернень.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини