Вінничани уже можуть реєструватись в акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

01 вересня 2021, 10:03 (Відредаговано 01 вересня 2021, 12:28)

Сьогодні, першого вересня, стартувала реєстрація для участі в акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Вона триватиме до кінця року. Долучитись до акції можуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації.

Аби долучитись до акції, необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia , заповнити реєстраційну форму учасника та дати згоду на обробку персональних даних.

Кожен учасник отримає порядковий номер, за яким згодом відбудеться розіграш призів. Розіграші будуть проводити тричі. Перший відбудеться вже 17 жовтня, під час якого визначать переможців, які отримають 15 телевізорів та 15 велосипедів. Номери учасників визначатимуть рандомно.

Потім буде іще два розіграші – у листопаді і грудні. Головний приз, - автомобіль Toyota Corolla, - розіграють 17 грудня.

Нагадаємо, минулого тижня виконком міської ради прийняв рішення про проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Про умови та новини щодо проведення акції вінничани зможуть дізнаватись на офіційному сайті міської ради та через засоби масової інформації.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики