Вчитися ніколи не пізно: у Вінницькому Терцентрі пенсіонери вдосконалюють українську мову

21 вересня 2022, 15:27

Правопис слів, правильна вимова та наголоси: у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонери вдосконалюють знання з української мови. Днями відновив роботу гурток з вивчення рідної мови для відвідувачів відділення денного перебування. Темою першого уроку було вивчення правопису слів з літерою «г».

Завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова розповідає, що зараз все більше людей прагнуть вдосконалювати знання з української мови, і вінницькі пенсіонери – не виняток.

«Зараз зростає кількість тих, хто глибоко цікавиться мовою та культурою рідної держави. Саме тому ми вирішили розпочати гурток з вивчення української мови для наших підопічних. На першому уроці новоспечені учні із захватом приступили до занять. Вони детально вивчали правопис слів з літерою «г», наводили приклади в реченнях та прислів'ях. Гурток функціонує два рази на тиждень», - говорить Вікторія Вдовцова.

Серед відвідувачів гуртка з вивчення української мови і 70-річна Світлана Миколаївна. Пенсіонерка каже, що з кожним роком потрібно вдосконалювати свою українську, і не важливо – тобі 5 років, чи 80.

«На заняттях можна поліпшити розмовну українську, покращити грамотність та навчитися використовувати нашу милозвучну мову у повсякденному житті. Крім того, такі заняття значно покращують пам'ять, та і взагалі роблять будні цікавішими. Тому з нетерпінням вже чекаю наступний урок», - зазначає Світлана Тобілевич.

Нагадаємо, що на початку вересня у Терцентрі відновили роботу різні гуртки для пенсіонерів. Вінничани похилого віку безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо https://cutt.ly/vCVL1rv.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини