В муніципальному будинку на вулиці Бортняка вже встановили вікна

10 лютого 2022, 09:16 (Відредаговано 10 лютого 2022, 09:17)

У Вінниці тривають роботи з будівництва муніципального будинку на вулиці Анатолія Бортняка. У багатоповерхівці вже встановили вікна. На другому та третьому поверхах першої секції роблять міжквартирні та міжкімнатні перегородки. До шостого поверху проклали електричну мережу, встановлюють стояки внутрішньої каналізації. У другій секції зробили стяжку підлоги у квартирах та коридорах, утеплюють стіни, розпочинають роботи зі встановлення ліфта. Ввести в експлуатацію будинок планують в цьому році.

У Вінниці вже тринадцятий рік поспіль зводять багатоквартирні житлові будинки за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ». За цей час збудували 10 багатоквартирних житлових будинків. У 2021 році розпочали будівництво нового об'єкта на вулиці Анатолія Бортняка. У цьому будинку вінничани отримали 75 квартир, які розподілили по квотах для різних категорій населення, серед яких люди з інвалідністю, учасники АТО/ООС, багатодітна родина, вчителі та медики.

У муніципальному будинку на вулиці А. Бортняка один квадратний метр вартує 16 900 грн. І ця ціна за умовами програми залишається незмінною впродовж всього періоду будівництва. При цьому вартість одного квадратного метра у цьому районі становить щонайменше 26 000 грн.

Директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов розповів на якому етапі наразі знаходиться будівництво.

«В будинку вже повністю зведені зовнішні стіни першої та другої секції. У першій секції будинку з першого по шостий поверх збудовані перегородки по коридорах загального користування. З другого по сьомий поверх встановили вікна у квартирах. Збудовані парапети на покрівлі будинку. По коридорах загального користування до шостого поверху прокладені електричні мережі. Розпочали роботи по улаштуванню міжквартирних і міжкімнатних перегородок на другому і третьому поверхах. Продовжуються роботи по встановленню стояків внутрішньої каналізації», – каже директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Щодо другої секції будинку, то тут завершили будівництво парапетів та вентиляційних шахт на покрівлі. Звели міжквартирні та міжкімнатні перегородки з другого по восьмий поверх. У квартирах встановили вікна, стояки внутрішньої каналізації та водогону. З другого по шостий поверх у квартирах зробили стяжку підлоги. Триває утеплення фасаду зовнішніх стін будинку теплоізоляційними плитами з мінеральної вати. Розпочинаються роботи зі встановлення ліфта.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів