У Вінницькій міській раді новий депутат – Михайло Ганчук

25 листопада 2022, 11:43 (Відредаговано 25 листопада 2022, 12:46)

У складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. 25 листопада на початку сесії міськради голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук повідомив, що 11 листопада було скликано засідання Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області. На якому було прийнято відповідне рішення про реєстрацію депутатом Вінницької міської ради Михайла Ганчука.

44-річний Михайло Ганчук генеральний директор компанії ТОВ «Промавтоматика Вінниця». Спеціалізується ця компанія на розробках та подальшому виробництві електрообладнання, реалізовує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників. Займається автоматизацією технологічних процесів, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції.

У 2002 році закінчив Вінницький національний технічний університет за спеціальністю інженер-електрик. Стажувався у 2012 році в Берліні (Німеччина), в рамках Програми GIZ «Розвиток менеджерських якостей ТОП керівників. Енергоефективність в ЖКГ Німеччини», а в 2015 році – у Стокгольмі (Швеція), в рамках Програми SIDA «Підвищення компетенції управлінських кадрів». Пройшов бізнес-навчання у Лондоні (Велика Британія), в школі ST Giles International «Бізнес англійський, міжнародний маркетинг» (2018 рік). Протягом 2019 року навчався у Нью-Йорку (США) в школі EC School «Бізнес, міжнародний маркетинг».

Восени 2020 року на місцевих виборах обирався від партії «Слуга Народу».

Міський голова Сергій Моргунов на початку засідання сесії вручив Михайлу Ганчуку посвідчення депутата міської ради та нагрудний знак. І з 25 листопада Ганчук приступив до виконання депутатських обов’язків замість депутатки Маргарити Юрчак, яка на минулій сесії склала повноваження.

У Вінницькій міській раді 8 скликання Михайло Ганчук працюватиме в постійній депутатській комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію