У Вінницькій громаді містянам продовжують видавати набори з гуманітарною допомогою

20 вересня 2022, 13:37 (Відредаговано 20 вересня 2022, 13:41)

У Вінницькій міській територіальній громаді продовжують підтримувати вінничан, які потребують допомоги. Відтак, 2059 продуктових наборів отримали містяни з соціально вразливих груп населення за програмою ЮНІСЕФ. Крім того, продовжується видача пакунків з допомогою і сім’ям загиблих учасників бойових дій від польської Fundacja Biedronki завдяки співпраці Фонду громади «Подільська громада» з Благодійним фондом «Імпульс ДСНС». 136 родин вже отримали продуктові та гігієнічні набори.

6 вересня для малозабезпечених сімей з дітьми та для сімей, у яких виховуються діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у громаді, що перебувають на відповідних обліках в департаменті соціальної політики й у Службі у справах дітей станом 1 травня 2022 року та є особливо вразливими до наслідків війни, почали видавати пакунки з продуктами в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ https://cutt.ly/4VgvQ72. Впродовж двох тижнів вже видали 2059 продуктових наборів.

«Вінницька громада стала партнером впроваджуваної АМУ програми ЮНІСЕФ. За отримані кошти департамент соціальної політики закупив продуктові набори сім’ям з дітьми. Потім сформували перелік родин, які підпадають під умови отримання допомоги. 2894 продуктових набори плануємо видати вінничанам з соціально вразливих груп населення. На кожну родину виділяють таку кількість пакунків, скільки дітей у сім’ї. До його складу входить 21 позиція найменувань, а саме: соняшникова олія, консерви, крупи, сіль, цукор, чай, соки, печиво тощо», - говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Крім того, продовжується видача продуктових та гігієнічних наборів і сім’ям загиблих учасників бойових дій. Нагадаємо, що Вінницька громада отримала гуманітарну допомогу від польської Fundacja Biedronki завдяки співпраці Фонду громади «Подільська громада» з Благодійним фондом «Імпульс ДСНС». Пакунки з найнеобхіднішим передали департаменту соціальної політики міської ради, які роздають сім’ям загиблих учасників бойових дій https://cutt.ly/BVgv55b.

«Пакунки видаємо трьох різних видів: продуктові, гігієнічні та дитячі. Вже 136 родин загиблих учасників бойових дій отримали набори з допомогою. До складу продуктового набору входять крупи, олія, консерви, макарони, молоко тощо. У пакунку з гігієною є найнеобхідніші засоби: серветки, зубні пасти, щітки, шампунь та інше. За декілька днів плануємо завершити видачу допомоги», - говорить Валентина Войткова.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що позиція міської влади незмінна – зараз той час, коли вкрай важливо закумульовувати всі кошти на підтримку і захист мешканців Вінницької громади. Крім того, необхідно й залучати різні ресурси для надання допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

«У нашій громаді турбуються один про одного. Дякуємо кожному партнеру за допомогу! Разом – ми сила!» - наголошує Валентина Войткова.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії