У Вінницю релокувалися понад 170 підприємств

31 жовтня 2022, 14:19

Станом на кінець жовтня у Вінниці вже 172 офіційно зареєстрованих релокованих юридичних осіб та ФОПів. Про це повідомляє заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний на своїй сторінці у Фейсбук.

“За останній місяць до нас приєдналися 34 підприємці. З загальної кількості 78% вже розпочали свою діяльність. Що це означає? Місто живе і привітно приймає нових мешканців. Вінницька міська влада підтримує кожен бізнес, який переїжджає з небезпечних територій та налаштований працювати. Ми допомагаємо створювати нові робочі місця, щоб вберегти виробничий потенціал країни. Станом на сьогодні маємо 1041 новостворене робоче місце, сто з них з'явилися протягом жовтня”, - сказав він.

Він також зазначив, що збереження повноцінного функціонування економіки настільки ж пріоритетне, як і отримання перемоги у війні.

“Не забуваймо, що саме економіка - це той маховик, що підтримує захисників на фронті і цивільних у тилу. Працюємо на спільне благо! Нам ще відбудовувати Україну!”, - додав він.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста