У Вінниці стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада 2021, 15:41

Сьогодні, 25 листопада, Вінницька міська територіальна громада долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На проспекті Космонавтів провели інформаційно-просвітницький захід з протидії домашньому насильству. Вінничанам роздавали інформаційні листівки та розповідали про насилля, його прояви та наслідки. Також розмістили банер, на якому кожен міг написати слова підтримки людям, які постраждали від домашнього насилля.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводять акцію «16 днів проти насильства». Мета – розповісти суспільству про права людей, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та привернути увагу громадськості до цієї проблеми.

На проспекті Космонавтів зібралися представники департаменту соціальної політики Вінницької міськради, соціальних служб, громадські активісти, правоохоронці та небайдужі вінничани. Акцію провели спільно з Фондом Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

«Досить часто люди, які постраждали від домашнього насильства, не знають куди можна звернутися за допомогою. Тому такі акції ми проводимо для того, щоб допомогти людям бути обізнаними щодо цієї проблеми. Вінничани знатимуть куди звертатися у випадку проявів насильства, хто їх підтримає та допоможе», - каже директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Для людей, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі у Вінниці створили Денний центр соціально-психологічної допомоги, а також мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги.

«У денному центрі надають комплексну соціально-психологічну та первинно правову допомогу, а також соціальні послуги постраждалим від домашнього насильства. Є спеціально обладнані кімнати, де люди, які постраждали, можуть протягом дня там перебувати разом з дітьми», - розповідає директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Денний центр розташований за адресою: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 30, каб. 303-304. Телефони: 098-900-15-60; 093-900-15-60.

Довідка:

На період акції Вінницький центр соціальних служб проведе ще низку заходів: вуличні акції, перегляд фільму «Розірви коло», засідання Міжвідомчої ради та групи питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини