У Вінниці розпочалось оформлення документів на грошову допомогу, яку надає продовольча програма місії ООН в Україні

02 квітня 2022, 17:30 (Відредаговано 02 квітня 2022, 20:19)

Сьогодні, 2 квітня, у Вінниці в тестовому режимі розпочалась робота в рамках продовольчої програми місії ООН в Україні. Мова йде про оформлення документів на виплату грошової допомоги в розмірі 2200 грн на одну людину українцям, які мусили залишити свої міста через війну. Максимальний обсяг допомоги на одну сім'ю складає 6600 грн.

“Відсьогодні наші соціальні служби вже налагоджують цей процес у тестовому режимі. Ми вдячні ООН в Україні за розгортання місії у Вінниці. Завдяки ефективній співпраці ми зможемо посилити захист родин, яких прийняла наша громада, щоб забезпечити їх найнеобхіднішим”, - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Отримати виплати можуть громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО) в органах соцзахист і отримали відповідний qr-код. А також ті хто, подає документи на реєстрацію ВПО. Всі, хто вже має статус ВПО, але ще не отримав свій qr-код, зможе це зробити протягом наступного тижня.

Для оформлення допомоги від ООН необхідно звернутись до управлінь соціального захисту "Правобережне" та "Лівобережне", які розташовані в Прозорих офісах “Вишенька” і “Замостя”.

“В Прозорому офісі відбувається сканування qr-коду, який видається в органах соцзахисту. Далі необхідно самостійно заповнити електронну форму, отримати підтвердження реєстрації у системі. Через 5-7 днів на телефон надійде смс-повідомлення із кодом на виплату. З цим кодом необхідно підійти до банку, який є партнером системи Western Union, і отримати кошти готівкою або на карту”, - розповідає заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Більше детальну інформацію можна отримати за посиланням [https://ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/faq?]

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини