У Вінниці реалізували проєкт «Доступні послуги громади»

10 грудня 2021, 14:54 (Відредаговано 10 грудня 2021, 14:59)

У Вінниці зняли три соціальних відеоролики для людей поважного віку. В них йдеться про те, які соціально-адміністративні і медично-оздоровчі послуги вони можуть отримати у закладах Вінницької міської територіальної громади та де провести своє дозвілля. У вільний час вінничани літнього віку можуть співати у хорі, відвідувати гуртки, вчити мови, опановувати ораторську майстерність.

Сьогодні, 10 грудня, у рамках Програми «Громада відкритих можливостей для людей похилого віку Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» відбулась презентація проєкту «Доступні послуги громади». Організатором заходу є департамент соціальної політики Вінницької міської ради у партнерстві з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум».

«Люди поважного віку мають багато можливостей в Вінницькій міській територіальній громаді, але у зв'язку з приєднанням нових територій, більшість їх жителів не знають про них. Ми хочемо проінформувати людей, якими послугами вони можуть користуватися у нашій громаді. Це і соціально-адміністративні послуги, і медично-оздоровчі, і послуги дозвілля. Серед іншого, у відео йдеться про те, що може запропонувати Територіальний центр соціального обслуговування людям літнього віку. Тут діє 15 факультетів та гуртків, – каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. – Дуже важливо, щоб люди поважного віку спілкувались, не почувались самотніми і брали активну участь у суспільному житті нашої громади».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини