У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали допомогу у Гуманітарному центрі речей

19 серпня 2022, 13:50

З перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де відбуваються активні бойові дії. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у квітні у місті створили Гуманітарний центр речей. У ньому люди можуть підібрати необхідний одяг та взуття для себе та своїх рідних. Також у Центрі можна знайти іграшки, постільну білизну, рушники, а іноді й – дитячі візочки чи колиски. Загалом у Гуманітарному центрі речей отримали допомогу понад 50 тисяч людей.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що у Вінницькій громаді продовжують піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки через бойові дії.

«Зараз у Вінниці проживає чимало переселенців, які тікали від обстрілів та ракет з інших регіонів України, ще взимку. Ці люди з рідного дому взяли з собою мінімум речей. Звичайно, ніхто не планував тут затриматись надовго, але війна внесла свої корективи. До Центру речей гуманітарку надсилають закордонні благодійники. Приносять одяг й пересічні вінничани та волонтери. Зараз з’являється попит на осінній та зимовий одяг. Є потреба в куртках, пальто, які в хорошому стані», - каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Нагадаємо, що Гуманітарний центр речей працює за адресою: вул. Київська, буд.16А, в ТЦ «Tetris» (1 поверх) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00. Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Черга на забезпечення дітей реабілітаційними послугами

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю" департамент соціальної політики Вінницької міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті інформацію про черговість надання реабілітаційних послуг.