У Вінниці побудують муніципальний будинок на вул. 600-річчя

17 лютого 2022, 15:42

Сьогодні, 17 лютого, виконком міської ради визначив дев’ятий об’єкт Програми «Муніципальне житло». Багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом зведуть на вул. 600-річчя. Також доповнили категорії людей, які можуть долучитись до цієї програми. Тепер таку можливість отримали учасники бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані – про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Вже тринадцятий рік поспіль у Вінниці зводять багатоквартирні житлові будинки за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ». За цей час збудували 10 багатоповерхівок. У 2021 році розпочали будівництво нового об'єкта на вулиці Анатолія Бортняка.

У багатоповерхівці на Поділлі вже встановили вікна. На другому та третьому поверхах першої секції роблять міжквартирні та міжкімнатні перегородки. У другій секції зробили стяжку підлоги у квартирах та коридорах, розпочинають роботи зі встановлення ліфта. https://new.vmr.gov.ua/v-munitsypalnomu-budynku-na-vulytsi-bortniaka-vzhe-vstanovyly-vikna Наступний муніципальний будинок зведуть на вул. Привокзальній.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету прийняли два важливих рішення, які стосуються продовження Програми «Муніципальне житло».

«Поширюємо дію програми «Муніципальне житло» на учасників бойових дій в Афганістані. На зустрічі з ветеранами Афгану у понеділок ми домовились, що опрацюємо таку можливість, адже люди готові долучатися до програми, і ми маємо їх підтримати. І сьогодні рішення затвердив виконком міської ради», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста розповів, що також визначили новий об'єкт програми - це буде будинок на вул. 600-річчя. «Вінничани вважають муніципальне житло оптимальним варіантом поєднання ціни та якості. І за тринадцять років уже 805 вінницьких родин стали мешканцями муніципальних будинків. А це - наші медики, вчителі, атовці, люди з інвалідністю, чорнобильці, багатодітні та молоді сім’ї та інші категорії», – додав Сергій Моргунов.

Ці зміни до Програми «Муніципальне житло» буде розглядати депутатський корпус Вінницької міської ради на сесії, яка відбудеться у березні.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів