У Вінниці нагородили учасників фестивалю «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

03 вересня 2021, 17:15

Третього вересня учасники фестивалю відеоробіт «Моя майбутня професія: планування і розвиток» отримали дипломи та подарунки від департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

Участь у фестивалі взяли діти із 17 багатодітних сімей, які проживають на території Вінницької міської територіальної громади. Подані на фестиваль роботи відображають плани та очікування їх авторів щодо майбутньої професії, свій розвиток у ній та перспективи самореалізації.

У своїх роботах діти розповіли, який внесок планують зробити своєю працею у розвиток країни та рідного міста. Усі відеороботи, подані на фестиваль, розміщені організаторами заходу на ютуб-каналі департаменту.

«Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Він має бути свідомим і самостійним. Зробити правильний вибір професії означає знайти своє місце в житті, а отже визначити подальшу долю. Я бажаю вам здійснити свою мрію, у майбутньому - отримати бажану професію і ніколи не зупинятись на досягнутому», – зазначила під час вітального слова заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Ірина Малачевська.

Організатори фестивалю – департамент соціальної політики міської ради - впевнені, що участь дітей у подібних профорієнтаційних заходах є підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі та до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії