У Вінниці майже 6 тисяч переселенців отримали продуктові набори у міському центрі надання благодійної допомоги

18 квітня 2022, 13:35

Щодня до Вінницької громади приїжджають сотні людей, які тікають від рашистських обстрілів та ракетних ударів. Чимало українців їдуть через Вінницю транзитом на захід, втім дедалі більше людей мають намір залишитися у нашому місті до завершення бойових дій. Так, станом на 17 квітня, у Вінниці вже зареєструвались майже 24 тисячі переселенців. З них 23,5 тисячі вже отримали статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО). У Вінницькому міському центрі надання благодійної допомоги вони мають можливість отримати продукти харчування та за потреби - засоби гігієни.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова розповіла, що у Вінниці продовжують піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки та знайшов прихисток у нашому місті.

«У міському центрі надання благодійної допомоги для зареєстрованих переселенців формують та видають набори гуманітарної допомоги. У пакунках першої необхідності є продукти харчування та за потреби - предмети особистої гігієни. Наразі продовольчу допомогу у Центрі отримали 2 306 родин, а це 5 723 переселенці. Усе, що передається людям, це благодійна допомога, в тому числі через Міжрегіональний гуманітарний штаб», - зазначає Валентина Войткова.

Нагадаємо, що для замовлення набору потрібно отримати довідку внутрішньо переміщеної особи в Прозорому офісі соціального спрямування. Далі - зателефонувати в Центр надання благодійної допомоги за номерами: (097)-083-59-98; (093)-705-61-91. Дзвінки приймають з понеділка по суботу з 10:00 до 14:00.

Пакунки готуються до видачі на наступний день - з 11:00 до 16:00.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини