У Вінниці ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС відзначили подяками та преміями

14 грудня 2021, 13:24 (Відредаговано 14 грудня 2021, 14:11)

14 грудня в Україні - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди вінничан, які ціною власного здоров’я врятували тисячі життів, нагородили подяками та преміями від міської ради.

Ліквідатори аварії змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС і захистити людство від жахливої катастрофи.

На початку зібрання до присутніх звернулась заступниця міського голови Галина Якубович. Вона подякувала ліквідаторам за їхню мужність та героїзм.

«Передаю вам вітання від міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу Вінницької міської ради. Щиро дякую за те, що ви ліквідували цю страшну трагедію. Дякую за той подвиг, який ви зробили для всього світу. Ви врятували життя майбутнім поколінням. Бажаю здоров’я вам та вашим родинам. Дякую від всієї Вінницької територіальної громади», - каже заступниця міського голови Галина Якубович.

Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради перебуває 2 481 людина, яка постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС. «Всього у Вінниці проживає близько 1400 ліквідаторів трагедії. Для людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи діють державні та муніципальні компенсації і пільги», - зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Пам'ять загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини