У Вінниці діти з багатодітних родин сплели маскувальну сітку для українських військових

16 грудня 2022, 16:55 (Відредаговано 16 грудня 2022, 17:51)

Сьогодні, 16 грудня, у Вінниці діти з багатодітних родин сплели маскувальну сітку для українських захисників та захисниць. Захід організував департамент соціальної політики міської ради у “Ветеранському просторі”.

Плести маскувальну сітку прийшли 20 дітей із багатодітних родин Вінницької громади. Усі вони попередньо зареєструвалися для участі в заході.

“Сьогодні кожна маленька дитина зробила своїми ручками внесок для нашої Перемоги, для нашого спокійного та мирного життя. Також вони принесли малюнки, які ми передамо нашим захисникам і захисницям. Це важлива справа у такий час. Тільки спільними зусиллями ми наблизимо Україну до миру та Перемоги”, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

За активну участь та внесок для Перемоги України – всі діти отримали подяки, заохочувальні подарунки та солодощі. Серед них і 14-річна Ярослава Хмельницька. Її брат нині на фронті захищає Україну. Таким чином дівчинка захотіла допомогти йому та всім українським військовим.

“Мені подобається займатися волонтерством. У школі ми також організовуємо різні ярмарки, аби зібрати кошти для наших ЗСУ. Це наближає нас до миру. Уявляю, що мені зателефонує брат і скаже, що Україна перемогла. Це буде найщасливіший день”, – каже вінничанка Ярослава Хмельницька.

Разом із дітьми до плетіння маскувальної сітки долучилися і їхні батьки. Впоралися менш як за дві години.

“Ми намагаємося працювати для перемоги так, як можемо. Мій син пішов добровольцем на фронт, і від нього я розумію, що такі речі, як маскувальна сітка – це важливо для захисту техніки та маскування військових”, – розповідає вінничанка Леся Хмельницька.

За словами в.о. директорки “Ветеранського простору” Марії Довжик, уже наступного тижня маскувальна сітка, яку сьогодні сплели маленькі вінничани, а також їхні малюнки відправлять на передову до вінницьких захисників та захисниць.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"