У Вінниці багатодітні сім’ї переселенців почали отримувати по 50 кілограмів борошна

07 листопада 2022, 15:34 (Відредаговано 07 листопада 2022, 15:38)

Сьогодні, 7 листопада, фахівці департаменту соціальної політики міської ради почали видавати по 50 кілограмів борошна багатодітним сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території вінницької громади.

Всього таку допомогу планують видати 110 багатодітним сім’ям переселенців. Сьогодні отримати її запросили 30 осіб. Завтра планують роздавати іншим. Тим, хто може отримати таку допомогу - телефонують фахівці департаменту соціальної політики міської ради і запрошують за адресою: вул. Соборна, 68 (колишній кінотеатр імені М. Коцюбинського) з 10 до 16 години.

“Уже понад місяць ми видаємо борошно багатодітним сім’ям вінничан, які отримують пільги по доходах, як багатодітні сім’ї. Зараз, відповідно до рішення виконавчого комітету, ми також включили категорію багатодітних сімей з-поміж переселенців. Борошно закуплено коштом матеріального резерву міської ради. Всього було 974 мішки, а це майже 50 тонн. На сьогодні у нас залишилося понад 250 мішків. Ми бачимо, що для людей це є значною підтримкою, особливо у воєнний час, коли підвищуються ціни”, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Нагадаємо, в рамках ініціативи “Вінничани важливі” з місцевого матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади таку підтримку вже отримують багатодітні сім’ї вінничан, що перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради як отримувачі пільг в оплаті за житлово-комунальні послуги.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Черга на забезпечення дітей реабілітаційними послугами

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю" департамент соціальної політики Вінницької міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті інформацію про черговість надання реабілітаційних послуг.