У рамках акції «Зелена хвиля» цієї осені у дворах вінницьких шкіл висадять більше 250 дерев

09 листопада 2021, 17:01

Цьогоріч до акції «Зелена хвиля» долучились шість вінницьких шкіл. Зокрема, гімназії №21 та №2, школа №8, фізико-математичний ліцей №17, гуманітарно-естетичний колегіум №29 та КЗ «Стадницька гімназія». Сьогодні, 9 листопада, туї, ялівці та ялини висаджували шестикласники ліцею №17 разом із заступником міського голови Андрієм Очеретним.

Природоохоронна акція «Зелена хвиля» започаткована у Вінниці в 2017 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. У цьому році у рамках акції дерева висаджують на території шести закладів освіти. Лісівники допомогли скласти школам проєкти зелених зон на пришкільних територіях.

Заступник міського голови Андрій Очеретний долучився до висадки дерев на території ліцею №17: «Ще кілька років тому ліцей №17 не мав такої зеленої оази. Тепер заклад має свій впорядкований внутрішній двір, гарні доріжки, майданчик для заняття спортом. А сьогодні ми тут висаджуємо дерева у рамках акції «Зелена хвиля»: туї, ялівець та ялини. Мета акції – привити дітям любов до природи. Сьогодні ми побачили, що хлопчики та дівчатка із задоволенням саджають дерева. Важливо, щоб ці діти, а це – шестикласники, доглядали за цими рослинами впродовж п'яти років, які їм залишилось навчатись у ліцеї. Потім вони зможуть розповідати, що у 2021 році висаджували ці дерева».

«Чим більше зелені, тим більше кисню і людям краще дихати, – каже шестикласник Артем. – Сьогодні висаджував дерево вперше, і мені дуже сподобалось».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради