У 2021 році дев’ять дітей Вінниці отримали послугу соціального супроводу

24 січня 2022, 13:00

Вінниця стала першою громадою, де почали надавати соціальну послугу супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Так, у 2021 році таку послугу отримали 9 дітей Вінницької міської територіальної громади. Це дало можливість покращити якість інклюзії у школах та допомогти дітям, яким потрібна така підтримка.

У 2021 році департамент соціальної політики Вінницької міської ради взяв участь у проєкті «Розвиток соціальних послуг». Він передбачає співфінансування місцевого та державного бюджетів з метою розвитку соціальних послуг на рівні територіальних громад. Для надання послуги соціального супроводу департамент соціальної політики міської ради залучив Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів - УСІ».

Вартість соціальної послуги за листопад-грудень 2021 року складала 110 670 грн, з них: 20% - 24 594 грн кошти місцевого бюджету та 80% - 86 076 грн - державного бюджету. Це дало можливість забезпечити соціальну послугу під час інклюзивного навчання для 9 дітей з особливими освітніми потребами.

«Соціальна послуга передбачає надання підтримки та допомоги в пересуванні, комунікації, харчуванні, орієнтації у просторі на території закладу освіти. Цей проєкт потрібний нашій громаді. Тож у цьому році ми знову будемо брати участь у проєкті «Розвиток соціальних послуг», аби забезпечити в повному обсязі надання послуги соціального супроводу всім дітям Вінницької міської територіальної громади, які її потребують, а це 47 дітей», - каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Для визначення надавача соціальної послуги, департаментом соціальної політики Вінницької міської ради буде проведено конкурс соціального замовлення для залучення надавача недержавного сектору.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини