“Цілодобова варта” повідомляє про тимчасове відключення електроенергії на деяких вулицях впродовж дня

30 березня 2022, 10:48

Сьогодні, 30 березня, усі вінничани отримують послуги в повному обсязі. Комунальні служби працюють в штатному режимі.

Про це повідомила начальниця відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Антоніна Іващук.

“Станом на ранок у Вінниці все спокійно, продовжуємо працювати задля комфорту наших мешканців. Газ, світло, холодна та гаряча вода подається в усі будинки. Сміття вивозять та вулиці прибирають. Аварійні ситуації мають локальний характер і наразі вживаються усі оперативні заходи для їх ліквідації. Так бригада КП “Вінницяміськтеплоенерго” ліквідовує порив на вулиці Литвиненка, а працівники КП “Вінницяоблводоканал” усувають недоліки на вул. Саксаганського та пров. Депутатському”, - повідомляє Антоніна Іващук.

Також сьогодні працівники АТ “Вінницяобленерго” проводять обрізку дерев санітарно-захисної смуги. Через це електроенергія буде тимчасово відключена по вул. Бучми, вул. Вернадського, вул. Мельника, вул. Пулюя, вул. Топольского, вул. О. Грабця, вул. Павленка. Орієнтовно служби працюватимуть з 10:00 до 15:00.

Також у АТ “Вінницяобленерго” повідомляють, що аварійні бригади підприємства працюють над усуненням пориву електромережі в районі Замостя. Тимчасові відключення електропостачання будуть, зокрема, на вул. Некрасова, вул. Янгеля, вул. Гонти, вул. П. Запорожця, вул. Тімірязева та вул. Замостянській.

Громадський транспорт сьогодні вийшов за графіком о 7:30 та в повному обсязі.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини