«Цілодобова варта» повідомляє про роботи на мережах водо- та енергопостачання

18 квітня 2022, 13:47

Сьогодні, 18 квітня, комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі. Підприємства критичної інфраструктури роблять усе, щоб забезпечити оселі вінничан світлом газом та водою.

«Зокрема, аварійні бригади «Вінницьких міських електромереж”(МЕМ) ліквідують пошкодження лінії, через яке електроенергія відсутня у деяких будинках на вулиці Стрілецькій. Після усунення пориву послуги будуть відновлені у повному обсязі», - повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Вона додає, МЕМ сьогодні проводитимуть також планові ремонтні роботи на вулицях: М. Ващука, Келецька, В. Інтернаціоналістів, Богомольця, Гальчевського, Черняховського, Карбишева, Глінки, Д. Нечая, 2-й провул. Карбишева, 3-й провул. Нахімова, провулки Замковий та Московські.

Для надійності роботи повітряних ліній електропередач, енергетики здійснюватимуть обрізку гілля, що розрослося до ЛЕП, на вулицях Київській, Лисенка, просп. Коцюбинського та вул. Бевза.

Щодо КП «Вінницяоблводоканал», то його аварійні бригади працюють над усуненням пориву на вулиці Матроса Кошки, внаслідок цього тимчасово відключена подача холодної води в деяких будинках.

У свою чергу, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» проводитимуть планові ремонтні роботи по вулицях Марії Литвиненко-Вольгемут та 600-річчя, через що деякі будинки на цих вулицях будуть тимчасово відключені від гарячого водопостачання.

Також, відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» повідомляє про штормове попередження: вночі та вранці 18 та 19 квітня по Вінницькій області та м. Вінниця очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -5.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини