«Цілодобова варта» повідомляє про роботи на мережах енерго- та водопостачання

26 квітня 2022, 10:51

Сьогодні, 26 квітня, муніципальна інфраструктура працює у штатному режимі. Комунальні служби забезпечують комфорт вінничан. Світло, вода та газ подаються до осель у повному обсязі, а «Цілодобова варта» продовжує моніторити інформацію щодо ремонтних робіт, які виконують підприємства-надавачі послуг.

«Сьогодні працівники «Вінницьких міських електромереж»(МЕМ) ліквідують аварійні ситуації на вулицях Учительська, Н. Данченка, Яблунева, 1,2,3-й проїзди Чехова, Паліїв Яр, Ніщинського, Претвича, Костецького та Ващука. На час проведення робіт можливі тимчасові відключення світла», - повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Також, за її словами, аварійні бригади МЕМ виконуватимуть планові роботи на вулицях Комарова, Маяковського, Рильського, Дубовецькій, Успенського, просп. Юності, Келецька, Ващука та Стельмаха. Окрім цього, працівники підприємства будуть розчищати гілля дерев поблизу ліній електропередач на вулицях Визволення, Соборній та Монастирській.

Щодо «Вінницяміськтеплоенерго», то працівники КП усувають аварійну ситуацію на вул. Келецькій та проводитимуть планові роботи на вулицях Янгеля, Стрілецька, М. Шимка та О. Антонова. Через це, у деяких будинках на цих вулицях тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини