"Цілодобова варта" повідомляє про роботи на мережах енерго- та водопостачання

22 квітня 2022, 10:38

Сьогодні, 22 квітня, всі служби житлово-комунального господарства у Вінниці працюють безперебійно та злагоджено. Громадський транспорт вийшов на лінії о 7-й ранку, а підприємства критичної інфраструктури турбуються про благоустрій та докладають максимум зусиль, щоб вінничани отримували якісні комунальні послуги.

"Аварійна бригада КП “Вінницяоблводоканал” наразі ліквідовує порив на вул. О. Довженка. У зв’язку із цим тимчасово холодної води не буде на вулицях О. Довженка, Острозького, Тімірязєва, Короленка, Шмідта та просп. Коцюбинського”, - повідомляє начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Вона додає, що сьогодні працівники "Вінницьких міських електромереж”(МЕМ) проводитимуть обрізку гілля дерев поблизу ліній електропередач на вулицях Чумацька, Тропініна та Кооперативна.

Також енергетики попереджають і про можливі тимчасові відключення світла на вулицях Д. Нечая, Лучанська, Глінській, К. Коріатовичів та Литвиненко-Вольгемут. Тут протягом дня бригади МЕМ здійснюватимуть планові роботи.

А працівники КП "Вінницяміськтеплоенерго" сьогодні продовжують відновлювати мережу на вул. Келецькій, 94. Вінничан просять із розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини