Ситуація у Вінниці: «Цілодобова варта» про роботу комунальних служб

07 жовтня 2022, 10:51

У п’ятницю, 7 жовтня, комунальні служби міста працюють у звичному режимі. Дбають про комфорт вінничан, якісно виконують не лише повсякденну роботу, а й оперативно реагують в разі аварійних випадків. Де сьогодні у місті лагодять мережі, розповіли у «Цілодобовій варті».

«Бригади КП «Вінницяоблводоканал» ліквідовують наслідки течій зовнішніх мереж на вулицях Г. Успенського, 59, Стельмаха, 31, Магістратська, 30, Політехнічна, 9А, Барське шосе (обласна психіатрична лікарня №2). Водопостачання буде відновлено одразу по завершенню робіт», - повідомила начальниця відділу оперативного реагування Антоніна Іващук.

А працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» лагодять трубопровід на вулиці Князів Коріатовичів, 155. Як зазначається, подачу гарячої води призупинено на час виконання ремонту.

Бригади «Вінницьких міських електромереж» здійснюватимуть планові роботи на ТП та повітряних лініях. У зв’язку із цим попереджають про тимчасові відключення світла на вулицях Агрономічна, Пирогова, Я. Мудрого, вул. та пров-ки Комарова, вул. та пров. Академічні, С. Русової, Т. Яблонської, Безручка, 1-й пров. Одеський, К. Малевича, Замостянська, Верхарна, Захисників Неба, О. Бурбело, Д. Галицького, Хмельницьке шосе, Л. Лук'яненка, Д. Конрада, М. Битинського, Г. Мороза, Садовського, Садова, І. Савченка, Київська, Зарічна.

А «Вінницькі центральні електричні мережі» своєю чергою повідомляють про проведення планових робіт у с. Вінницькі Хутори. Тож, тут можливі тимчасові відключення електроенергії на вулицях Б. Хмельницького, Ватутіна, Суворова, Зелена, Українська, Пушкіна, а також вул. та пров. Жовтневі та Шевченка.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини