Сергій Моргунов про виставку «АГРО-Вінниця»: «Знакова подія для аграрного регіону Вінниччини»

07 вересня 2021, 15:36 (Відредаговано 07 вересня 2021, 15:43)

7 вересня на території вінницького аеропорту стартувала перша регіональна агропромислова виставка «АГРО-Вінниця». Це знакова подія для українського агропромислового комплексу, і вперше вона проходить у Вінниці. Близько 200 українських виробників та дилерів упродовж трьох днів представлять нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що допоможуть аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові рівні. У відкритті агровиставки, яка відбувається за підтримки міської та обласної влади, взяли участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова обласної ради Вячеслав Соколовий та голова ОДА Сергій Борзов.

Вінниччина уже не перший рік зберігає лідерські позиції в аграрному секторі та є цікавою для партнерства. Після створення Великої Вінниці, до якої окрім міста увійшли 7 сусідніх сіл та селище, у громаді зацікавлені, щоб в аграрному бізнесі впроваджувалися інноваційні рішення. Це дасть змогу створювати високотехнологічні і високооплачувані робочі місця.

«Ми підтримали ініціативу проведення першої регіональної виставки «АГРО-Вінниця», і було б чудово, аби вона стала традиційною. Мені приємно, що організатори зробили таку дуже масштабну подію з першого разу. Бо це знакова подія для аграрного регіону Вінниччини. Організатори представили досить багато виробників. І приємно, що багато з них – саме з Вінниччини. Тут представлений великий вибір техніки. Якщо буде попит – буде і пропозиція. Ми серйозно працюємо над тим, щоб аграрний сектор у Вінницькій області розвивався з інноваційної точки зору. Якщо говорити про діяльність Вінницької міської ради, то спільно з Вінницьким національним аграрним університетом ми створили Агрохаб, щоб можна було застосовувати найновітніші технології в аграрній галузі», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Учасники називають виставку дуже важливою подією, адже саме під час таких заходів зав’язуються нові партнерські та ділові контакти. Самі ж підприємці відзначають, що Вінниччина є аграрною областю і досить великі об’єми продажів відбуваються саме тут. Регіон – один із лідерів, на якому сфокусовані виробники, і у їхніх планах нарощувати продажі. Вони відзначають: попри те, що виставка проходить вперше, це досить потужний захід. Тож сподіваються, що буде багато клієнтів.

Своїми враженнями від першої регіональної АГРО-виставки поділився і голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий: «Перше враження – виставка повинна мати продовження. Ми це чуємо від учасників. Вінниччина – один із лідерів аграрного сектору в країні. Я дякую ініціаторам та організаторам. Ми маємо підтримувати таку виставку. І сьогодні – це перший крок для того, щоб такий масштабний захід проходив на постійній основі».

«Сподіваюся, що Вінниччина буде гарним комунікаційним майданчиком між виробниками сільгосптехніки, аграріями та депутатами. Цього року Вінниччина зібрала найбільший урожай за часів Незалежності. Аграрний сектор – невід’ємна частина економіки Вінницької області», - додав голова ОДА Сергій Борзов.

Варто відзначити, що цю виставку у Вінниці організувала команда, яка має успішний досвід проведення в Києві найбільшої спеціалізованої виставки АПК в Україні впродовж вже 17 років. І у їхніх планах організовувати такі заходи на Вінниччині і в подальшому.

«У Вінниці – такий захід вперше, ми пропонували усім охочим до неї долучитися. Про перспективи і продовження виставки на Вінниччині ми зможемо говорити уже наприкінці заходу. Можу сказати, що ми плануємо на наступні роки запровадити постійну виставку, і вона буде рости й розвиватися», - зауважив організатор агровиставки Олександр Погребний.

Нагадаємо, захід триватиме 7-9 вересня. 7 та 8 вересня відвідувачі виставки «АГРО-Вінниця» зможуть безкоштовно доїхати до локації. Автобуси курсуватимуть за маршрутом: «Центральний автовокзал – Міжнародний аеропорт «Вінниця». Від Центрального автовокзалу автобуси виїжджатимуть о 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 та 16:30.

З міжнародного аеропорту «Вінниця» у зворотному напрямку автобуси відправлятимуться за наступним графіком: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30:14:30, 15:30, 17:30 та 18:30.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста