Працівники департаменту соціальної політики міської ради провели акцію «Подаруй життя – стань донором!»

30 листопада 2021, 16:13

Працівники департаменту соціальної політики Вінницької міської ради долучилися до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок та влаштували акцію «Подаруй життя – стань ДОНОРОМ!».

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій та закликають оточуючих робити добро.

У 2018 році Україна також офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок. Його мета – об’єднати країну навколо добрих справ.

Працівники департаменту соціальної політики Вінницької міської ради організували акцію «Подаруй життя – стань ДОНОРОМ!». Загалом, долучилися до доброї справи та взяли участь в акції 14 працівників цього підрозділу, які за станом здоров’я можуть бути донорами.

Реалізація ініціативи відбулася в рамках Меморандуму про співпрацю між департаментом соціальної політики міської ради та Вінницьким обласним центром служби крові.

«Відчуття того, що ти можеш принести користь і допомогти людям, завжди мотивує. Впевнена, що власним прикладом ми зможемо заохотити багатьох вінничан здавати кров та допомагати тим, хто її потребує. Адже в період пандемії COVID-19 кількість охочих здати кров зменшилась, а потреби в донорській крові тільки збільшуються»- зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Організатори акції «Подаруй життя – стань ДОНОРОМ!» запрошують всіх небайдужих вінничан долучитись до доброї справи і стати донорами крові. Здати кров можна у Вінницькому обласному центрі служби крові, який знаходиться за адресою: вул. Пирогова, 48.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини