Покази техніки, кулінарний фест та бізнес-зустрічі: вінничан запрошують на виставку «АГРО-Вінниця»

02 вересня 2021, 11:29

Сьомого вересня на базі аеропорту «Вінниця» об 11:00 розпочнеться масштабна подія «АГРО-Вінниця». У регіоні вона проходитиме вперше та збере близько 200 українських виробників та дилерів сучасних сільськогосподарських машин. Під час виставки презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. До місця проведення виставки будуть курсувати безкоштовні мікроавтобуси від центрального автовокзалу. Триватиме подія до 9 вересня.

Вінниччина уже не перший рік зберігає провідні позиції в агарному секторі та є цікавою для партнерства. Вперше в регіоні відбудеться масштабна сільськогосподарська виставка на території міжнародного аеропорту «Вінниця». Проєкт за сприяння міської та обласної влади реалізує команда, яка є організатором найбільшої агропромислової виставки в Україні - «АГРО».

«Україна - аграрна країна. Аграрний сектор перебуває на підйомі, тому попит на аграрну техніку і обладнання величезний. Після 17 років успішного проведення масштабної аграрної виставки в Києві, ми вирішили йти в регіони. Вінниччина є прикладом одного з найпотужніших агропромислових комплексів, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції. Саме тут, під час нової виставки «АГРО-Вінниця», ми покажемо не лише сучасну техніку, а і як вона працює безпосередньо в полі», - коментує організатор виставки Олександр Погребний. На учасників та відвідувачів «АГРО-Вінниця» очікує широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. В рамках виставки відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах.

Заступник міського голови Андрій Очеретний зазначив, що місто зацікавлене у такій співпраці і важливо, що саме Вінницю обрали для проведення заходу. Виставка дуже популярна серед аграріїв та є гарним майданчиком для запровадження інноваційних рішень в агропромисловій сфері. Також Андрій Очеретний висловив сподівання, що виставка може закріпитися у Вінниці на постійній основі, адже область вважається аграрною столицею країни.

«Ми бачимо багато перспектив у зв’язку з цим для розвитку міста і регіону. Вінницька міська рада спільно із обласною радою та облдержадміністрацією, а також аграрним національним університетом запустили два масштабних проєкти – створення Агрохабу та агрокластеру. Реалізовуємо їх з нашими французькими партнерами за підтримки Міністерства закордонних справ Франції. На агровиставці ми пропонуємо створити круглий стіл і обговорити з аграріями, як ми можемо у Вінниці не просто вирощувати, а більше переробляти продукцію, тобто робити додану вартість. Це потрібно для того, щоб ми могли створювати високотехнологічні і високооплачувані робочі місця. Нам приємно, що обрали Вінницю, і це власне заслуга міського голови Сергія Моргунова, який проводив перемовини з організаторами. Від цієї події можуть виграти не тільки аграрії, а й всі ті, хто залучений у сферу гостинності», - каже Андрій Очеретний.

На усіх учасників виставки «АГРО-Вінниця» очікує кулінарний фестиваль вуличної їжі, тематичні фотозони і солодкий сюрприз.

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/ .

7 та 8 вересня відвідувачі виставки «АГРО-Вінниця» зможуть доїхати безкоштовно до локації. Курсуватимуть автобуси за маршрутом: «Центральний автовокзал – Міжнародний аеропорт «Вінниця». Від Центрального автовокзалу автобуси виїжджатимуть о 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 та 16:30.

З міжнародного аеропорту «Вінниця» автобуси відправлятимуться за наступним графіком: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30:14:30, 15:30, 17:30 та 18:30.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста