На першій Раді Поважних у Вінниці обговорили важливість вакцинаціїї від COVID-19 для людей 60+

03 листопада 2021, 16:52

2 листопада у Вінниці відбулось засідання Ради Поважних при міському голові Вінницької міської територіальної громади. Під час зустрічі визначили основні напрями діяльності та пріоритети роботи Ради Поважних на листопад – грудень 2021 року. Також приділили окрему увагу актуальним питанням імунізації від COVID-19 серед людей старшого віку, яких медики відносять до групи ризику.

У Вінниці у рамках програми «Громада відкритих можливостей для людей похилого віку Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» створили Раду Поважних при міському голові. До неї увійшли 16 вінничан, які працюватимуть на громадських засадах. Це дорадчо- консультативний орган.

До складу Рали Поважних увійшли колишні працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств та установ, депутати, відомі вінничани, досвідчені працівники різних галузей. Вони ділитимуться своїм досвідом роботи у сфері забезпечення життєдіяльності громади.

Під час першого засідання, яке проведено під керівництвом голови Ради Поважних – Івана Михайлюка, було визначено основні напрями діяльності та пріоритети роботи на листопад – грудень 2021 року та обговорено план роботи на 2022 рік. «Серед розглянутих питань, ми найбільше уваги спрямували на важливість вакцинації людей поважного віку у Вінницькій міській територіальній громаді», – каже Іван Михайлюк.

Перед присутніми виступила лікарка мобільної бригади з вакцинації, сімейна лікарка ЦПМСД №5 Надія Яценко, яка акцентувала на особливостях перебігу коронавірусної хвороби у людей старшого покоління та необхідності імунізації. Вона нагадала, що щепитися може кожен бажаючий у ЦПМСД або центрах масової вакцинації, а за будь-якою інформацією варто звернутися до сімейного лікаря.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії