Літні вінничани - не самотні: під час війни їх підтримують працівники терцентру

08 березня 2022, 16:12 (Відредаговано 08 березня 2022, 16:22)

У Вінницькому територіальному центрі соціального обслуговування з’явились номера телефонів, за яким вінничани, які залишають своїх родичів похилого віку, можуть зателефонувати та домовитися про допомогу. Соціальні працівники доглядатимуть за старенькими, доставлятимуть воду та продукти.

«Тим, хто від’їхав чи планує від’їжджати з Вінниці до безпечних місць, потрібно врахувати, що коли ви залишаєте своїх самотніх родичів наодинці у місті, варто знайти людину, яка доглядатиме за ними. Також важливо закупити наперед необхідні ліки та їжу. Контролюйте стан справ телефоном з місць вашої безпеки. Потурбуйтесь про своїх рідних! Департамент соціальної політики міської ради пропонує свою допомогу. Можете зателефонувати до нас і домовитися про догляд за вашими рідними», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся до Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці за номерами: (0432) 67-05-97 та (+380) 93-705-61-91.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини