КНП «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини»

Комунальне підприємство міської ради

Комунальне підприємство міської ради
 • Загальна інформація
 • Фінанси
 • Керівництво
 • Публічні кошти
 • Інформація про підприємство
 • Цілі діяльності
 • Статут підприємтва
 • Структура підприємства
 • Основні види діяльності та послуги
 • Кодекс етичної поведінки працівників

Комунальне некомерцыйне підприємство Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини»

Код ЄДРПОУ: 25500212

Реквізити підприємства: -Банк АТ « Укргазбанк » м. Вінниця р/р

UA 973204780000026001924447104

Місцезнаходження юридичної особи:

21019, ВІННИЦЬКА ОБЛ., МІСТО ВІННИЦЯ, ВУЛИЦЯ СИНЬОВОДСЬКА, БУДИНОК 142

Графік прийому громадян адміністрацією закладу: Понеділок, Четверг 10:00-11:00, Середа 16:00-18:00

Електронна адреса: mlcentr@ukr.net

Адреса веб-сайту: Центр матері та дитини

                                   ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ

Структурними підрозділами комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» є Перинатальний центр II рівня, в якому надається спеціалізована медична допомога в умовах цілодобового стаціонару, денного стаціонару та амбулаторних умовах вагітним, роділлям, породіллям з нормальним перебігом, легкого, середнього та важкого (за сукупністю факторів) ступеня акушерського та перинатального ризиків і новонароджених з масою тіла > 500г (термін гестації 22 і більше тижнів), дитячий стаціонар, амбулаторно-діагностичне відділення, Клініка, дружня до молоді.

Основними цілями діяльності Підприємства є забезпечення медичного обслуговування жіночого та дитячого населення міста, а саме:

 • надання спеціалізованої медичної допомоги жіночому та дитячому населенню, в тому числі перинатальної допомоги вагітним, роділлям, новонародженим;
 • надання широкого спектру медичних послуг дітям, вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим, інших, пов'язаних з ними послуг, які направлені на організацію і проведення комплексу лікувально-профілактичних заходів щодо збереження здоров'я населення;
 • надання медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару, денного стаціонару та амбулаторних умовах вагітним, роділлям, породіллям з нормальним перебігом, легкого, середнього та важкого (за сукупністю факторів) ступеня акушерського та перинатального ризиків і новонароджених з масою тіла > 500г (термін гестації 22 і більше тижнів).
 • надання медичної допомоги жінкам з порушенням репродуктивної функції, що потребує інтенсивного лікування та догляду на основі використання новітніх технологій з доведеною ефективністю;
 • надання дитячому населенню послуг вторинної спеціалізованої амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги;
 • забезпечення обсягу надання спеціалізованої консультативної допомоги жінкам репродуктивного віку, вагітним, роділлям, породіллям в умовах консультативно- діагностичного блоку Перинатального центру, новонародженим та дітям до 18 років в умовах амбулаторно-діагностичного відділення;
 • надання невідкладної допомоги вагітним, роділлям, породіллям в умовах відділення інтенсивної терапії для жінок, новонародженим у відділенні інтенсивної терапії та виходжування недоношених та хворих новонароджених, дітям з невідкладними станами у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії для дітей;
СТАТУТ КНП ВМКЛ ЦМтаД рішення 1094 від 24.06.2022 PDF-документ, 2,12 МБайт, Опубліковано 24 червня 2022 року

Керівництво

Присяжнюк Володимир Петрович

Директор

+380432651112
mlcentr@ukr.net

Бардаш Леся Юріївна

Медичний директор

+380432651122
mlcentr@ukr.net

Дунаєва Ірина Дмитрівна

Заступник директора з економічних питань

+380432651120
mlcentr@ukr.net

Опіопченко Світлана Федорівна

Заступник медичного директора з педіатрії

+380432651112
mlcentr@ukr.net

Черниш Ігор Вікторович

Заступник директора з технічних питань

+380432651123
mlcentr@ukr.net

Коваль Ірина Анатоліївна

Головна медична сестра

+380432651136
mlcentr@ukr.net

Костюк Людмила Володимирівна

Головний бухгалтер

+380432651119
mlcentr@ukr.net

Ключківська Тетяна Володимирівна

Начальник відділу кадрів

+380432651136
mlcentr@ukr.net

Відділення

Домбровська Жанна Феліксівна

Завідувачка жіночою консультацією з денним стаціонаром, лікар-акушер-гінеколог першої категорії

+380432651126
mlcentr@ukr.net

Максимова Алла Леонідівна

завідувачка пологового відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами і приймальним блоком

+380432651127
mlcentr@ukr.net

Іщук Станіслав Іванович

Завідувач відділенням гінекології з малоінвазивними операціями

+380432651131
mlcentr@ukr.net

Додон Інна Едуардівна

завідувачка відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології з ліжками для невиношування

+380432651129
mlcentr@ukr.net

Шовкопляс Наталія Анатоліївна.

завідувачка відділення інтенсивної терапії та виходжування недоношених та хворих новонароджених

+380432651130
mlcentr@ukr.net

Машевський Юрій Антонович

завідувач відділення анестезіології з ПІТ для жінок

+380432651128
mlcentr@ukr.net

Дудник Леонід Олексійович

завідувач відділення сумісного перебування матері та новонародженого

+380432651133
mlcentr@ukr.net

Старинець Ірина Ігорівна

завідувачка Амбулаторно-діагностичним відділенням

0432651113
mlcentr@ukr.net

Мазуренко Володимир Олексійович

завідувач відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії для дітей

+380432651115
mlcentr@ukr.net

Керанчук Лілія Володимирівна

завідувачка відділення патології новонароджених

+380432651115
mlcentr@ukr.net

Бойчук Денис Віталійович

завідувач педіатричного відділення старшого дитинства

+380432651114
mlcentr@ukr.net

Медяна Ірина Іванівна

завідувачка Клініки, дружньої до молоді

+380432273385
mlcentr@ukr.net

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ КНП «ВМКЛ «ЦМТАД»

Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини»» (надалі - Заклад) є комунальним комплексним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров'я і є власністю територіальної громади міста Вінниці.

Заклад:

Надає кваліфіковану стаціонарну/амбулаторну лікувально-діагностичну допомогу вагітним, роділлям, породіллям з нормальним перебігом вагітності, пологів та післяпологового періоду, ускладнень вагітності та екстрагенітальної патології груп легкого, середнього та важкого ризику, а також новонародженим груп легкого, середнього та важкого перинатального ризику (за сукупністю факторів) і новонародженим з массою тіла ≥ 500 г (термін гестації 22 тижні і більше), які мають порушення життєвоважливих органів та жінкам з порушенням репродуктивної функції, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду згідно з Нормативами та клінічними протоколами надання стаціонарної/амбулаторної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги. Приймає на стаціонарне лікування хворих та потерпілих дітей, що направлені центрами первинної медико-санітарної допомоги, іншими закладами охорони здоров'я, доставлені бригадами швидкої медичної допомоги та іншим транспортом, або звернулись безпосередньо у приймальне відділення Закладу. Забезпечує пацієнтів невідкладною акушерсько-гінекологічною, неонатологічною допомогою, анестезіологічною та реанімаційною допомогою. Здійснює заходи щодо попередження передчасних пологів.
Своєчасно скеровує при необхідності пацієнтів до відповідних закладів охорони здоров'я третинного рівня для надання високоспеціалізованої медичної допомоги. Забезпечує переведення хворих, які потребують доліковування або відновного лікування, до інших лікувально-профілактичних закладів. Проводить медичні втручання за наявності інформованої згоди дітей та(або) їх законних представників. Організовує лікувально-діагностичну допомогу з питань репродуктивного здоров'я подружжю, молоді, особам, що вступають у шлюб. Організовує та забезпечує спеціалізовану консультативну допомогу пацієнтам Закладу. Проводить цитологічний скринінг на патологію шийки матки жінок, які звернулися за медичною допомогою відповідно до вимог чинних галузевих нормативних документів. Забезпечує спільне перебування матері та новонародженого. Співпрацює з іншими закладами охорони здоров'я (центри здоров'я, відділення (кабінети) катамнестичного спостереження за недоношеними новонародженими, реабілітаційні центри, клініки, фітотерапевтичні заклади), кафедрами вищих медичних навчальних закладів, відділами науково-дослідних інститутів МОЗ та НАМН України, громадськими організаціями з метою проведення медико-соціальних програм, спрямованих на поліпшення охорони здоров'я матерів та дітей згідно з чинним законодавством.

ВИТЯГ Ліцензія на медпрактику PDF-документ, 0,09 МБайт
Звіт щодо доступності будівель PDF-документ, 3,53 МБайт
Ліцензія на наркотики PDF-документ, 0,42 МБайт
ІНФОРМАЦІЯ ПО НСЗУ DOCX-файл, 0,07 МБайт
ПЕРЕЛІК платних послуг DOCX-файл, 0,11 МБайт

Потрапивши до ,будь-якої Лікарні, пацієнт починає відчувати колосальний стрес, тривожність, страх, адже проведення інвазивних, операційних та й навіть профілактичних дій у будь-якому випадку створює дискомфорт. Саме тому велике значення має роль персоналу Закладу. Статистика свідчить, що для пацієнтів дуже важлива не лише якість лікування, а й ставлення до них.

У сучасному світі керівна роль належить замовнику/пацієнту. Тож для Закладу важливими є не лише кращі технології, лікарі, устаткування тощо, а й сервіс, що має показати пацієнту турботу про нього та його важливість. Основне завдання сервісу — збудувати довірчі та довгострокові відносини з пацієнтом, розробивши стандарти обслуговування пацієнтів, серед яких:

повний пакет стандартів роботи для відділень та Закладу загалом; стандарти взаємодії та комунікацій медичного персоналу; створення сучасної команди кваліфікованих фахівців; створення власного навчального центру; аутсорсинг функції навчання; вирішення конкретних ситуативних завдань; стандартизація Закладу як бізнесу; атестація медперсоналу. Кожен спеціаліст, незалежно від сфери зайнятості, повинен якісно виконувати свою роботу й гарантувати результат задоволеності замовника/пацієнта отриманою послугою.

Кодекс

Кодекс PDF-документ, 2,01 МБайт
 • Фінансова звітність. Боргові зобов'язання
 • Фінансові плани
 • Звіти про виконання фінансових планів
 • Аудит
 • Звітності за Міжнародними стандартами
 • Плани закупівель
 • Операції та зобов'язання
 • Фактори ризику

Фінансова звітність

2022 рік

1 квартал 2022 року XLSX-файл, 0,13 МБайт
І піврічча 2022 року XLSX-файл, 0,15 МБайт

2021 рік

1 квартал 2021 року PDF-документ, 0,13 МБайт
І піврічча 2021 року XLSX-файл, 0,15 МБайт
9 місяців 2021 року XLSX-файл, 0,16 МБайт
2021 рік XLSX-файл, 0,2 МБайт

2020 рік

І квартал 2020 року PDF-документ, 0,13 МБайт
І півріччя 2020 року PDF-документ, 0,1 МБайт
9 місяців 2020 року PDF-документ, 0,1 МБайт
2020 рік PDF-документ, 0,1 МБайт

2019 рік

2019 рік PDF-документ, 0,13 МБайт

2018 рік

2018 рік PDF-документ, 0,08 МБайт

Реєстр боргових зобов'язань

2022 рік

І квартал 2022 року PDF-документ, 0,18 МБайт

2021 рік

1 півріччя 2021 року PDF-документ, 0,17 МБайт
9 місяців 2021 року PDF-документ, 0,19 МБайт
2021 рік PDF-документ, 0,21 МБайт

2020 рік

І півріччя 2020 року PDF-документ, 0,2 МБайт
9 місяців 2020 року PDF-документ, 0,16 МБайт
2020 рік PDF-документ, 0,18 МБайт

2022 рік

2021 рік

2020 рік

2019 рік

2021 рік

2020 рік

Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального некомерційного підприємства "Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини" не проводились

Фінансова та нефінансова звітності за Міжнародними стандартами обліку не ведеться.

Річний план закупівель на Prozorro

Інформація про операції та зобов'язання підприємства

2022 рік

3 квартал 2022 року

2 квартал 2022 року

1 квартал 2022 року

2021 рік

4 квартал 2021 року

3 квартал 2021 року

2 квартал 2021 року

2020 рік

Форма 2м 2020 року PDF-документ, 0,41 МБайт
Форма 4-3 м 2020 року PDF-документ, 0,41 МБайт

4 квартал 2020 року

3 квартал 2020 року

2 квартал 2020 року

1 квартал 2020 року

Форма 7 м 1 квартал 2020 року PDF-документ, 0,45 МБайт

2019 рік

Форма 2 м за 2019 рік PDF-документ, 0,41 МБайт
Форма 7 м за 2019 рік PDF-документ, 0,45 МБайт

Істотні передбачувані фактори ризику:

Значна конкуренція у зв'язку з виходом на ринок медичних послуг, на якому присутні приватні медичні установи. Несвоєчасне оновлення матеріально-технічної бази. Низька мотивація персоналу (недостатній рівень зарплати та заохочення медперсоналу негативно впливає на діяльність підприємства та збільшує плинність кадрів). Недостатність кваліфікованих медичних кадрів, навчених працювати в ринкових умовах, що може вплинути на якість медичної послуги, а це, своєю чергою, може призвести до зростання невдоволеності пацієнтів якістю медичної послуги, збільшення скарг і, як наслідок, втрати іміджу. Впровадження цифрових технологій (цифрової медицини) не завжди забезпечене швидкісним безперебійним інтернет-зв'язком. можливі кібератаки. Експлуатаційні ризики: нестабільність ціни на електричну енергію, пов'язана з реформуванням ринку електроенергії; коливання ціни на газ; збільшення вартості холодної води; у разі збільшення ціни на електроенергію та газ зростає вартість централізованого опалення Зростання цін на медикаменти та вироби медичного призначення, товари господарського призначення, ПММ, що призведить до додаткових витрат.

 • Керівництво
 • Члени наглядової ради
 • Звіти керівника та наглядової ради
 • Винагороди керівника
 • Рішення суб'єкта управління щодо підприємства

Керівник підприємства

Присяжнюк Володимир Петрович

Директор КНП "Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини"

+380432651112
v698473@gmail.com

ПРИСЯЖНЮК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Освіта:

1988-1992рр. – Хмельницьке медичне училище, спеціальність «Лікувальна справа». Диплом з відзнакою НТ-І №154216 від 28.02.1992р.

1993-1999рр. – Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа». Диплом з відзнакою ВН №11376969 від 25.06.1999р.

1999-2001рр. – Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа» кваліфікація магістра медицини з акушерства та гінекології. Диплом з відзнакою ВН №14307697 від 31.01.2001р.

Післядипломна освіта:

1999-2001рр. – Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Сертифікат №21/2001 від 31.01.2001р.

2011р.– Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність «Організація і управління охорони здоров'я». Сертифікат №1454 від 30.11.2011р.

2021р. - КВНЗ « Вінницька академія неперервної освіти», заочна форма навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Особисті досягнення:

Присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук з акушерства та гінекології. Диплом ДК №054739 від 14.10.2009р.

Ділові якості: Відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, розсудливість, енергійність, вміння працювати в команді. Здібність до швидкого навчання.

Досвід роботи:

Загальний трудовий стаж – 31 рік

Лікарський стаж – 20 років

Управлінський стаж – 15 років

Додаткова інформація:

Вища категорія зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» підтверджена 17.10.2017р.

Вища категорія зі спеціальності «Організація та управління охороною здоров'я» присвоєна 19.06.2018р.

Графік прийому громадян:

Понеділок, Четверг 10:00-11:00,

Середа 16:00-18:00

Розпорядження про призначення Присяжнюка В.П. PDF-документ, 0,19 МБайт, Опубліковано 28 листопада 2019 року

Інформація про членів наглядової ради

Наглядова рада не утворювалася

Річні звіти керівника:

Звіт за 2021 рік PPTX-файл, 3,19 МБайт
Звіт за 2020 рік PPTX-файл, 1,23 МБайт
Звіт за 2019 рік PPTX-файл, 0,52 МБайт
Звіт за 2018 рік PPTX-файл, 1,79 МБайт

Наглядова рада не утворювалася.

ВИНАГОРОДИ КЕРІВНИКА

Витяг з контракту №4 від 02.12.2019 Вінницької міської ради з керівником некомерційного підприємства, що є в комунальній власності, зі змінами

 1. Умови матеріального забезпечення Керівника.

3.1. За виконання обов'язків, передбачених цим контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного підприємством внаслідок його господарської діяльнсті у розмірі посадового окладу Керівника згідно штатного розпису у кратності до 5 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії. При цьому, розмір посадового окладу Керівника забезпечує співвідношення між середньою заробітною платою медичних працівників підприємства та не може перевищувати розмір середньої заробітної плати медичних працівників підприємства більш як на 60 відсотків. При проведенні державою антиінфляційних заходів посадовий оклад підлягає відповідному індексуванню. 3.2. Керівникові може виплачуватися премію за підсумками роботи за рік, квартал відповідно до умов, показників та розмірів преміювання. Преміювання Керівника, встановлення надбавок та доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги здійснюється за наказом директора департаменту охорони здоров'я міської ради у межах наявних коштів на оплату праці та відповідно до Положення про преміювання керівників комунальних закладів та некомерційних підприємств Вінницької міської територіальної громади. 3.3. Розмір премії та щомісячних надбавок може знижуватись або взагалі не виплачуватись в зв'язку з невиконанням або несвоєчасним виконанням встановлених показників діяльності підприємства, погіршенням якості роботи підприємства, невиконанням показників ефективності використання комунального майна, порушенням трудової дисципліни. У разі неналежного виконання умов цього Контракту розмір надбавок, доплат і премій зменшується або вони не виплачуються.

Нагядова рада на підприємстві не створювалась.

Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо комунального підприємства

Рішення суб'єкта управління щодо підприємства

 • Бюджетні призначення
 • Бюджетні видатки та кредити
 • Укладені договори
 • Стан виконання договорів
 • Службові відрядження

Обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань по КП "Центр матері та дитини"

Обсяги проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету

​Інформація Обсяги проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету закладу "Вінницька міська клінічна лікарня "Центр матері та дитини" на Єдиному веб-порталі: за посиланням: https://spending.gov.ua/new/disposers/25500212/transactions

Інформація про укладені договори

За 1 квартал 2020 року XLS-файл, 0,04 МБайт
За 4 квартал 2019 року XLS-файл, 0,04 МБайт
За 3 квартал 2019 року XLS-файл, 0,04 МБайт
За 2 квартал 2019 року XLS-файл, 0,03 МБайт
За 1 квартал 2019 року XLS-файл, 0,03 МБайт
За 2017 рік XLS-файл, 0,05 МБайт
За 2016 рік XLSX-файл, 0,02 МБайт

СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ Службові відрядження за 2018 рік

Кількість службових відряджень. 0 У тому числі кількість закордоних службових відряджень. 0 Обсяг витрат на службові відрядження. 0 У тому числі обсяг витрат на закордонні слу.бові відрядження. 0

Службові відрядження за 2019 рік

Кількість службових відряджень. 0 У тому числі кількість закордоних службових відряджень. 0 Обсяг витрат на службові відрядження. 0 У тому числі обсяг витрат на закордонні слу.бові відрядження. 0

Службові відрядження за 2020 рік

Кількість службових відряджень. 0 У тому числі кількість закордоних службових відряджень. 0 Обсяг витрат на службові відрядження. 0 У тому числі обсяг витрат на закордонні службові відрядження. 0

Досьє підприємства

 • Назва
 • Орган управління
 • Код ЄДРПОУ
 • Адреса
 • Телефон (бухгалтерія, договори)
 • E-mail

Пов'язані сервіси

Усі сервіси

Цифровий простір міста

Корисні електронні ресурси Вінниці для вашої зручності

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.