Для дітей-переселенців у Вінниці стартувала акція «Літні розваги»

30 червня 2022, 16:09 (Відредаговано 05 липня 2022, 16:21)

Побувати в ігровому центрі та поласувати смачненьким – усе це маленьким переселенцям у Вінниці пропонує акція «Літні розваги». Взяти в ній участь можуть діти віком від 6 до 12 років, які зареєстровані як ВПО й, яким Центр соціальних служб надає соціальні послуги.

Акцію «Літні розваги» Вінницький міський центр соціальних служб організував спільно з ТЦ «S)mall» і Центром розваг «Країна мрій». Так, учора, 29 червня, відпочити та поринути в атмосферу свята мали змогу 12 дітей, підопічних Міжнародного благодійного фонду «Будинок надії».

Директорка ТЦ «S)mall» Анастасія Засаднюк каже: «Ми прекрасно розуміємо, що батьки дітей-переселенців наразі не сильно платоспроможні, тому вирішили зробити приємність для малюків, і раз на тиждень безкоштовно дали їм можливість провести день у дитячому центрі разом з анітамоторами та поласувати смачненьким після ігор».

Маленька Юлія приїхала до Вінниці із Луганської області. Тут вона знайшла нову подругу із Донецька - Валерію. Дівчатка розповіли, що вже давно не були у розважальному центрі, тому дуже зраділи такій можливості. Їм усе сподобалося і вони весело провели час.

Організатори кажуть, що саме заради таких емоцій і була ініційована акція. Адже цим діткам найважче, вони опинилися у досить стресовій ситуації, коли їх вирвали зі звичного життя і вони змушені адаптовуватися до нових умов.

«Цю акцію плануємо проводити щотижня. Перша спроба була на минулому тижні, адже хотіли побачити чи сподобається таке дозвілля малечі й чи будуть вони себе комфортно почувати. На щастя все пройшло вдало, тому було прийнято рішення зробити таке маленьке свято для кожного малюка, який опинився тут за вимушених обставин , - зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська. - Дякую за проявлену ініціативу дирекції ТЦ S)mall та адміністрації Центру розваг «Країна мрій», адже приємно дивитись на щасливі очі малечі».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини