У вінницькому VinSmart центрі вивчає англійську 9-річний Олег з Донеччини: нові друзі, знання та викладачі допомагають хлопцеві забути про війну

22 червня 2022, 08:48

Олена разом зі своїм прийомним сином Олегом з початком війни вимушені були покинути своє рідне місто Лиман Донецької області і переїхати до родичів у Вінницю. Уже тут Олег почав відвідувати заняття з англійської мови у комунальному закладі «Центр підліткових клубів за місцем проживання VinSmart».

Через COVID-19 Олег втратив маму та бабусю. У грудні хлопчика всиновила нова родина, а вже у лютому почався повномасштабний наступ російських військ.

Саме через ці події пані Олена прийняли рішення разом з сином переїхати у Вінницю до родичів. Тут вони отримали статус внутрішньо переміщених осіб і почали звикати до нового життя. Безкоштовні заняття англійською мовою допомогли Олегові відволіктись від тих всіх жахіть, які йому довелось пережити.

«Ми дуже вдячні за таку можливість, – каже мати Олена. – Олегові дуже сильно подобається інтерактивний підхід до навчання і він почав уже досягати результатів у вивченні англійської мови.»

Нагадуємо, що «Центр підліткових клубів за місцем проживання VinSmart» проводить безкоштовні заняття з англійської мови для дітей.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини