Департамент соціальної політики міської ради долучився до флешмобу "Жовта стрічка"

21 листопада 2022, 16:36

Щоб підтримати опір на окупованих територіях, департамент соціальної політики міської ради 21 листопада, у День гідності та свободи, долучився до флешмобу "Жовта стрічка".

Громадянський спротив "Жовта стрічка" виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території, зокрема у Бердянську Енергодарі, Луганську, Новій Каховці, Криму та окупованих містах Донеччини.

"Попри постійну загрозу життю, викрадення й тортури активісти продовжували підпільний протест. На вулицях міст з'являлися проукраїнські плакати, а на парканах, деревах і навіть будівлях окупаційних адміністрацій – пов'язана жовта стрічка як символ опору російській окупації", – зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Сьогодні, "жовта стрічка" на Херсонщині має щасливий фінал – 11 листопада українська армія звільнила Херсон та всю правобережну Херсонщину. Проте близько 20% території України й досі залишається окупованою. Там продовжують чинити спротив сміливі українці.

Саме тому колектив департаменту соціальної політики закликає усіх підтримати мужніх людей, які висловлюють непокору окупації та пов’язати сьогодні на одяг чи розмістити у себе на дверях, балконі, паркані, в офісі жовту стрічку на знак того, що вболіваєте за українців на тимчасово окупованих територіях та підтримуєте їхнє прагнення свободи.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей