Делегація з Хмельницького приїхала до Вінниці переймати досвід

07 вересня 2021, 14:12

У Вінниці перебуває делегація з Хмельницького муніципалітету. Фахівці Вінницького міського центру соціальних служб та департаменту соціальної політики діляться з колегами досвідом у сфері надання соціальних послуг відповідно до нового законодавства та нових форм документів.

«Ми завжди готові ділитися досвідом зі своїми колегами із різних міст. А також переймати найкращі їхні напрацювання та реалізовувати їх у Великій Вінниці. Під час зустрічі ми поговоримо як взаємодіємо з усіма суб’єктами соціальної роботи, які задіяні у наданні соціальних послуг мешканцям територіальної громади», - зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Делегація з Хмельницького ознайомилася з роботою денного центру соціально-психологічної допомоги особам та відвідала кризові кімнати. Відзначимо, що Вінниця стала одним із міст, яке долучилося до проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства», який реалізовується у партнерстві із Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні. В рамках проєкту з’явилися кризові кімнати. В яких можуть перебувати вінничани, які потребують допомоги, і постраждали від домашнього насильства.

«Сьогодні ми приїхали до Вінниці аби перейняти досвід як ви надаєте соціальні послуги, а також поділитися своїми напрацюваннями. Хмельницька територіальна громада теж має свої практики. Ми хочемо подивитися, як саме у вашому місті організовано надання соціальних послуг у зв’язку з адміністративною реформою та змінами, які відбуваються на законодавчому рівні», - зазначила директорка Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Любецька.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини