50 та 25 тисяч гривень сім’ям загиблих та поранених – як оформити матеріальну допомогу з бюджету Вінницької громади

18 липня 2022, 17:06

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради здійснюватиме прийом документів для отримання одноразової матеріальної допомоги родинам цивільних осіб, які є членами Вінницької міської територіальної громади, що загинули (померли) чи отримали поранення та/або травмування внаслідок ракетних ударів по інфраструктурі та житловим об’єктам Вінницької міської територіальної громади під час військової агресії російської федерації проти України.

За дорученням міського голови, прийом документів для отримання зазначеного виду допомоги здійснюватиметься працівниками департаменту соціальної політики щодня з 8:30 до 16:00 (крім вихідних) за адресами:

  • Управління соціального захисту населення (Правобережне) проспект Космонавтів, 30 (2 поверх);
  • Управління соціального захисту населення (Лівобережне) вул. Замостянська, 7 (2 поверх)

З бюджету Вінницької громади по 50 тисяч гривень виплатять родині цивільних осіб, які загинули/померли (за кожного загиблого/померлого). По 25 тисяч гривень – родині цивільних осіб, що отримали поранення та/або травмування внаслідок ракетних ударів.

Виплати будуть громадянам, які отримали поранення та/або травми і були госпіталізовані на стаціонарне лікування до закладів охорони здоров’я.

Призначення та виплата одноразової матеріальної грошової допомоги у зв’язку із загибеллю цивільної особи внаслідок ракетних ударів, одному з представників родини зазначеної особи здійснюється на підставі наступних документів:

1.Заяви на ім’я міського голови.

2.Згоди на обробку персональних даних.

3.Копії паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання).

4.Копії ідентифікаційного номера заявника.

5.Копії свідоцтва про смерть.

6.Копії лікарського свідоцтва про смерть.

7.Копії виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/0) в разі смерті цивільної особи внаслідок поранень та /або травмувань несумісних із життям до/або під час отримання ними кваліфікованої медичної допомоги.

8.Довідки з реєстру Вінницької міської територіальної громади про зняття з місця реєстрації загиблої (померлої) цивільної особи.

9.Копії документів, які підтверджують родинний зв’язок.

10.Копії довідки про відкриття рахунку в установі одного з державних банків України (АТ «Державний ощадний банк», АТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк»).

Призначення та виплата одноразової матеріальної грошової допомоги у зв’язку із отриманням поранення та/або травмування цивільної особи внаслідок ракетних ударів, буде здійснена на підставі подання наступних документів:

1.Заяви на ім’я міського голови.

2.Згоди на обробку персональних даних.

3.Копії паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання) та Довідки з реєстру Вінницької міської територіальної громади про місце реєстрації потерпілої цивільної особи.

4.Копії ідентифікаційного номера заявника.

5.Копія виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/0).

6.Копії документів, які підтверджують родинний зв’язок.

7.Копії довідки про відкриття рахунку в установі одного з державних банків України (АТ «Державний ощадний банк», АТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк»).

Для отримання детальної інформації щодо порядку отримання допомоги, звертайтесь за телефонами:

093-190-83-93 – УПСЗН (Правобережне)

097-101-58-40 – УПСЗН (Лівобережне)

Теми

Пов'язані новини

Усі новини