Зігрітися, випити чаю, підзарядити телефон та озеленити місто. Вінницькі заклади освіти взяли участь у проєкті Flowers4school

30 листопада 2022, 15:35

41 заклад освіти ВМТГ взяв участь у освітньому проєкті Flowers4school, який спрямований на озеленення міста.

Усі школи нашої громади, які взяли участь у проєкті, отримали від Нідерландів коробку з цибулинами квітів, яка містить велику колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. Отож, учні ВМТГ з радістю вже почали висаджувати квіти на підвіконні, а згодом їх пересадять у квітники шкіл.

У деяких закладах освіти нашої громади, які наразі функціонують і як "пункти незламності", відвідувачам також пропонують долучитись до проєкту - висадити цибулинку квітів у використаний стаканчик, а квіти, що виростуть, згодом прикрасять територію закладу освіти.

Як розповів директор ліцею №20 Олег Слушний, учні ліцею та відвідувачі "пункту незламності" з радістю погоджуються доєднатись до ініціативи з озеленення території школи. «Навіть в такий час потрібно шукати щось світле та хороше, адже війна незабаром закінчиться, а краса, яку створять усі охочі, обов’язково радуватиме наше око», – додав він.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua