Зібрали 12 300 грн для підтримки ЗСУ: у Вінниці завершили тенісний турнір серед вчителів

06 січня 2023, 15:38

Вчора, 5 січня, в одному з закладів загальної середньої освіти ВМТГ, завершили триденний турнір з настільного тенісу серед вчителів, де нагородили переможців та прозвітували про зібрані кошти для підтримки ЗСУ.

Понад 12 тисяч гривень склали органазійні та благодійні внески. Ця сума найближчим часом піде на закупівлю приладу нічного бачення для вінницьких бійців, які зараз воюють на Луганщині.

У тенісному турнірі взяли участь понад 50 учасників. Переможцем серед чоловіків став керівник гуртка ліцею №12 Максим Рубанов, серед жінок – вчителька фізичної культури ліцею №6 Інна Бондар. Їх нагородили грошовими преміями профспілки працівників освіти та грамотами.

«Я вперше взяла участь у змаганнях такого ґатунку між вчителями, але, скажу чесно, перемога далась непросто. Суперники були технічно сильними, тому собою я дуже пишаюсь», – зазначає Інна Бондар.

Свою промову до педагогів та учасників заходу турніру директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко розпочала з хвилини мовчання, якою помянули 25-річного учня даного закладу, який загинув у боях за Україну в Бахмуті.

«Цей турнір організували з метою пропаганди здорового способу життя. Цьогоріч він особливий, адже учасники і охочі донатили для Збройних Сил України. На жаль, щодня Україна втрачає своїх синів та дочок на полі бою. Вічна пам’ять усім полеглим за нашу Батьківщину, – зазначає директорка департаменту освіти Оксана Яценко. – У всіх змагання завжди є переможці, а на цьому турнірі є вчителі, які отримали першість у змаганнях. Я дякую усім небайдужим, що вирішили взяти участь у традиційному турнірі та своїми донатами наблизили нашу спільну омріяну Перемогу.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.