Заклади освіти отримали аптечки для укриттів

20 січня 2023, 16:41 (Відредаговано 20 січня 2023, 17:10)

Сьогодні, 20 січня, до ВМТГ доставили вантаж, який найближчими днями розподілять на усі діючі укриття в закладах освіти міста.

Як розповіла директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, цього разу отримали 300 «натівських» аптечок. «Ми забезпечуємо найпростіші укриття усім необхідним, аби у випадку надзвичайної ситуації усі потрібні засоби були під рукою. Дуже сподіваємось, що аптечки та інша допомога від міжнародних організацій не стане нам у нагоді, але потрібно бути готовими, оскільки нам довіряють найдорожче – дітей», — додала вона.

Як розповів Почесний консул України в Тарнові Бартек Бабушка: "По дорозі до Херсону, ми заїхали до Вінниці, щоб завезти необхідну кільсть першої медичної допомоги, про що звертався до нас департамент освіти.«Отож, для закладів освіти ВМТГ ми надали аптечки, що відповідають стандартам НАТО, які були протестовані українськими військовими і отримали позитивні відгуки», – каже Бартек Бабушка.

Також Оксана Яценко додала, що співпраця з Українсько-Польським інститутом та Українсько-Польським Фондом «Сила Майбутнього» на цьому не припиниться – плани амбітні, адже щодня постають нові потреби, які громада за допомогою міжнародних організацій закриває швидше.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам