За досвідом у прозорості закупівель до Вінниці приїздили медики та управлінці з Луганщини

28 серпня 2021, 13:45

27 серпня завершився триденний навчальний візит до Вінниці делегації з Луганської області в рамках проєкту «Успішні практики прозорості та відкритості на місцевому рівні. Закупівельні політики», який реалізовується Програмою Розвитку ООН у партнерстві з громадською організацією «Філософія Серця».

На початку візиту від імені громади та муніципалітету гостей привітала заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович. Вона коротко презентувала основні досягнення Вінниці в гуманітарній сфері. Загалом під час перебування у нашому місті делегації з Луганської області (а це керівники, бухгалтери, уповноважені особи з проведення публічних закупівель, економісти закладів охорони здоров’я та представники органів місцевого самоврядування) були презентовані досвід та успішні практики Вінниці у сфері охорони здоров’я, освіти, кадрової політики, адміністративних послуг електронних сервісів, партисипації та співпраці з громадськістю.

Оскільки основною метою візиту було вивчення вінницького досвіду із запровадження закупівельної політики, яка пілотується на базі міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, - його ознайомча частина розпочалась саме з цієї лікарні. Керівник закладу Олександр Фомін розповів, які проблемні питання стали передумовою рішення про прийняття закупівельної політики. А представники громадської організації «Філософія Серця» презентували основні елементи та розділи цього документу.

Також гості відвідали муніципальний лікувально-діагностичний центр, у якого для презентації успішних практик є широкий спектр послуг. Окрім того, на постійній основі тут діють програми соціальної підтримки для різних пільгових категорій населення.

Дуже сподобався луганчанам Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» ім. Раїси Панасюк. У Центрі не з чужих слів знають про проблемні питання щодо безбар’єрного середовища у громаді та спільно з міською владою у взаємодії з різними департаментами з року в рік роблять Вінницю більш доступною і комфортною для маломобільних груп населення і людей з інвалідністю.

В останній день своєї поїздки до Вінницької МТГ делегація також ознайомилась із діяльністю Прозорого офісу, муніципального Ситуаційного центру, диспетчерської служби «Цілодобова варта» та роботою інших міських служб.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики