З 14 березня у Вінниці відновлюється навчання для школярів, які вийдуть на зв'язок

12 березня 2022, 10:10

З понеділка, 14 березня, всі школи Вінницької міської територіальної громади відновлять освітній процес у дистанційному форматі. Уроки будуть починатись не раніше 9:00 за гнучким розкладом. Він включатиме 3-4 уроки в день із дотриманням умов воєнного стану та враховуючи наявну кількість педагогів у закладі. У разі повітряної тривоги уроки будуть призупинятися і відновлюватися після сигналу відбою тривоги.

Під час онлайн-уроків учні повторять раніше пройдений матеріал. Це необхідно для того, щоб поступово повернути дітей до звичайного буденного життя.

І вже після повернення до мирного життя учні матимуть можливість надолужити пропущений матеріал. Для цього буде скориговано програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації.

«Діти, які змушені були тимчасово змінити місце проживання, та приїхали до Вінниці, за заявою одного з батьків можуть бути зараховані до школи, яка найближче знаходиться до місця їхнього теперішнього перебування та долучитися до навчання. Отже, починаючи з 14 березня, відновлюється навчання у вінницьких школах для тих дітей, які зможуть вийти на зв’язок», - говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.