Вперше у Вінниці провели змагання «Влучний стрілець» серед вчителів предмету «Захисту України» місцевих шкіл

24 березня 2023, 16:21

Сьогодні, 24 березня, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва вперше провели змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед учителів предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти ВМТГ. Раніше подібні змагання відбувались лише для учнів старших класів. Сьогодні педагогічні працівники зустрілись, аби позмагатись за першість та здобути перемогу.

24 учасники продемонстрували свої вміння та розповіли як навчають вінницьких школярів. У кожного своя стратегія, але одна ціль – виховати гідне та патріотичне покоління.

Як зауважила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, вінницькі заклади освіти завжди дуже багато приділяли та приділяють уваги саме національно-патріотичному вихованню. «Військово-патріотичне виховання є складовою національно-патріотичного виховання, і в наш час дуже важливе, – каже Оксана Яценко. – Департамент освіти ініціювава проведення змагань «Влучний стрілець», під час якого педагоги «Захисту України» показали свої вміння з кульової стрільби»

Отож, вітаємо переможців:

1 місце – Задачін Сергій, вчитель школи №20

2 місце – Жежерук Олександ, вчитель Малокрушлинецького ліцею.

3 місце – Стоба Володимир, вчитель школи №3.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.