VinSmart Центри з наступного тижня відчинять свої двері для вінницької малечі

06 травня 2022, 17:26

Протягом останніх місяців, через війну, VinSmart Центри проводили свої заняття лише дистанційно. Втім, уже з 9 травня вони частково відновлять роботу у живому форматі. У разі повітряної тривоги діти, разом з педагогом, перебуватимуть в укриттях, а по її завершенні заняття продовжаться.

Директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира розповідає: «Наші педагоги дистанційно проводили всі заняття за розкладом. Однак, всі засумували за звичайними заняттями. Важливою для нас є безпека дітей, тому, перш за все відновлять роботу ті Центри, які розташовані поблизу укритів».

Продовжити заняття в стінах VinSmart Центрів зможуть і діти, які приїхали з різних міст нашої країни і вже долучилися до занять онлайн.

Водночас, у групах, де переважна кількість дітей зараз знаходиться не у Вінниці, навчання так і проводитимуться в дистанційній формі. Втім, у VinSmart Центрах не полишають надії на те, що найближчим часом ситуація зміниться, і це дозволить збільшити кількість груп, які займатимуться офлайн.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.