VinSmart Центр у с. Писарівка запрошує дітей на безкоштовні заняття

08 квітня 2022, 17:11

VinSmart Центр розпочав набір дітей на заняття у селі Писарівка. Дітей можна записати на безкоштовні гуртки “дошколярик” (вік 5-6 років) та творча майстерня (1-4 класи).

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак, мережа КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання" щороку розширює свої горизонти у роботі з вихованцями, цей рік не став виключенням.

“Відкриття нових напрямів діяльності на прилеглих територіях є активним вектором розвитку для підростаючого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань”, - зазначила Юлія Мончак.

Під час занять діти зможуть як відкрити свої таланти, так і розвинути здібності. А головне – гуртки працюють для них безкоштовно.

“Ми продовжуємо розвивати наші Центри, які знаходяться біля Вінниці, адже є велика популярність у їх відвідуванні, - наголошує директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира. -

Наразі у Писарівці працює гурток англійської мови і буде працювати ще два”.

Прийом заявок здійснюється за попередньою реєстрацією https://forms.gle/TBg6tjRbgaMAMiwM8

Нагадаємо, центри VinSmart у Вінниці відновили свою роботу ще у березні. Долучитися до занять в онлайн-форматі наразі можуть і діти, які переїхали з гарячих точок України.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.