Вінницьким родинам, у яких народились діти на День міста, під час сесії міської ради вручили грошові премії

30 вересня 2022, 14:16

У вінницькій громаді вже чимало років існує традиція вітати родини, в яких народжуються діти на День міста. Попри важкі часи, життя триває і було вирішено продовжити цю традицію. Сьогодні, 30 вересня, на сесії Вінницької міської ради Сергій Моргунов привітав батьків, у яких народились діти на День міста.

Раніше сім’ям дарували дитячі візочки. У цьому році молоді батьки отримали грошову премію, кошти вони зможуть використати на власний розсуд на потреби дітей.

«На День міста наша вінницька родина поповнилась – народилось п'ятеро дітей: три хлопчики і дві дівчинки. У першу чергу хочу побажати здоров'я батькам та дітям. Найголовніше, щоб діти у свідомому житті ніколи не знали війни. Сьогодні це актуально, як ніколи. Бажаю щасливого життя, у якому не буде навіть натяку на війну. І, звісно, Перемоги!», – сказав Сергій Моргунов

Серед тих, хто отримав грошові премії і Стоянчук Яна – мама маленького вінничанина.

«Це наша перша і довгоочікувана дитина, – каже мама. – Привітання стало для нас насамперед приємною несподіванкою. Ми приємно вражені і хочемо перед усім подякувати міській владі за такий подарунок».

На День міста, 10 вересня, у Вінниці народилось 5 немовлят. З них 3 хлопчиків та 2 дівчаток. Першим на світ з’явився хлопчик – о 12:25, з вагою 4,1 кілограма і зростом 54 сантиметри. Останньою з’явилась дівчинка – о 21:50, з вагою 3.5 кілограма та зростом 54 сантиметри.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики