Вінницький учитель став півфіналістом національної премії Global Teacher Ukraine 2021

18 серпня 2021, 15:19

Вчитель історії і правознавства 31-ї вінницької школи Олександр Колесник – серед 50 найкращих педагогів України. Він пройшов у півфінал національної премії Global Teacher Ukraine 2021. Про це повідомили організатори заходу.

Олександр Колесник за фахом учитель історії і правознавства, молодий спеціаліст. Працює в 31-й вінницькій школі. На своїх уроках він часто запроваджує метод рольової гри. Гра спонукає учнів приймати конкретні рішення у проблемній ситуації. Багато уваги Олександр приділяє темі захисту тварин. Він із захопленням вивчає системи освіти інших країн. Його професійна мрія — поїхати з таким візитом до Фінляндії.

На своїй сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Моргунов написав, що пишається вінницькими педагогами, які гідно представляють наше місто на таких конкурсах. «Мене радує, що вінничани у цій премії були номіновані не раз. А 2019 року Олег Слушний з 20-ї школи отримав приз глядацьких симпатій. Бажаю успіхів і Олександру Колеснику! Це новий досвід і можливості. Переконаний, що за вчителями-інноваторами майбутнє. ТОП-10 вчителів оголосять вже 1 вересня, а от переможців премії – у жовтні. Вболіваємо за вінничанина!»

Global Teacher Prize Ukraine називають «Оскаром» для вчителів. Це щорічна національна премія, місія якої підкреслити важливість педагогів в Україні. Цю премію заснували у 2017 році. З того часу троє вінницьких вчителів стали фіналістами цього проєкту.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.