Вінницький національний аграрний університет відзначає 39 років з дня заснування

08 жовтня 2021, 17:53

Сьогодні, 8 жовтня, відбулись урочистості з нагоди 39-річчя від заснування Вінницького національного аграрного університету. Керівники міста та області привітали з цим днем студентів, викладачів та випускників різних років.

Вінницький аграрний університет – один з потужних науково-освітніх осередків не тільки Вінниці та Вінницького регіону, але й України. Сьогодні у закладі навчається майже 15 тисяч студентів.

Під час урочистостей з нагоди річниці заснування закладу, до присутніх звернувся очільник міста Сергій Моргунов. «Територіальна громада може пишатися тим, що такий вищий навчальний заклад, як аграрний університет, є саме у Вінниці, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Ваш заклад нині є нашим партнером у питаннях стратегічного розвитку громади. Сьогодні ми разом працюємо над реалізацією інноваційних проектів, – створення агрохабу та агрокластеру, – спільно з французьким містом Діжон. Фактично це перший приклад в Україні щодо створення екосистеми, де є три напрямки: влада місцевого та обласного рівнів, науковці аграрного університету та самі аграрії».

«Вінницький аграрний університет є успішним закладом, це дозволяє бути впевненим в тому, що Вінниччина і Україна завжди будуть лідерами в аграрному виробництві», – зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

«За ці майже 40 років аграрний університет виріс з філіалу найбільшого аграрного вищого навчального закладу нашої держави в самостійний потужний університет, який сьогодні є лідером. Знаково, що колектив університету зміг у нелегкі часи зберегти науковий потенціал та розбудувати матеріально-технічну базу. Я думаю, що ваш колектив і надалі розвиватиметься та не зупинятиметься на досягнутому», – каже заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов, який приїхав на урочистості.

Президент університету Григорій Калетнік наголосив, що виш залишається в лідерах вищих навчальних закладів держави і випустив понад 55 тисяч фахівців: «Ми пишаємося досягненнями наших науково-педагогічних працівників, професорсько-викладацького складу, наших талановитих студентів, магістрів, аспірантів. Наш університет продовжує займати перші і другі місця в рейтингах України. За роки роботи закладу ми маємо більше 55 тисяч випускників».

А ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур згадав, що заклад пройшов непростий шлях формування, становлення і розвитку. «Запорукою нашого успіху є єдність, згуртованість факультетів, коледжів, студентів. Так, ми є відносно молодим навчальним закладом, але кожного року університет пишається своїми здобутками у освітній, науковій галузях. Ми сміливо дивимося в майбутнє, будуємо плани»,– каже Віктор Мазур.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.