Вінницькі школярі долучаються до патріотичного онлайн-марафону: роблять обереги та мотиваційні постери захисникам

12 жовтня 2021, 09:11 (Відредаговано 12 жовтня 2021, 09:29)

З 4 по 15 жовтня у школах Вінницької міської територіальної громади проходить патріотичний марафон, присвячений Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України. У рамках марафону учні беруть участь у різних майстер-класах, флешмобах, квестах, конкурсах історично-патріотичного характеру.

Днями учні 2-5 класів долучились до благодійної акції «Діти – янголи миру». Кожна дитина виготовляла оберіг з фетру, який має назву «Янгол-охоронець». А учні 1-11 класів збирали солодощі для військових, які захищають Україну на Сході.

Мета акції - підтримати українських військових та привітати їх з Днем захисників та захисниць України, підвищити рівень патріотизму серед учнівської громади, сприяти розвитку творчих здібностей та умінь, залучити школярів до активної громадської діяльності.

Всього дітьми було виготовлено близько 2 тисяч оберегів та зібрано 400 коробок солодощів. Виготовлені вироби та продукти харчування передали військовослужбовцям на Схід України. Участь в акції взяли учні із 40 шкіл Вінницької міської територіальної громади.

Організатори патріотичного марафону - департамент освіти Вінницької міської ради та Центр національно-патріотичного виховання, який функціонує на базі КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної».

У рамках патріотичного марафону відбуваються й інші заходи. З 4 по 13 жовтня у школах проходить онлайн-конкурс мотиваційних постерів «Я хочу миру на своїй землі!». У ньому беруть участь учні 7-10 класів. Учасники конкурсу розміщують створені постери на офіційному сайті освітнього закладу у розділі «Патріотичний марафон» та в соціальних мережах з хештегом #ПатріотичнийМарафон.

З 4 по 14 жовтня проходить танцювальний флешмоб «Я люблю Україну!». Кожен заклад формує танцювальну команду від 10 до 20 осіб. Відео танцювального флешмобу потрібно розмістити в соціальних мережах під хештегом #Я#Люблю#Україну.

12 жовтня серед школярів проведуть квест «Стежками козацької слави», а 13 жовтня відбудеться засідання історичного клубу «Покоління UA» на тему: «Як змінилися Збройні сили України за роки незалежності».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.