Вінницькі освітяни змагалися у турнірі з настільного тенісу

05 січня 2022, 16:44 (Відредаговано 05 січня 2022, 16:49)

Впродовж 4-5 січня вінницькі вчителі змагалися у турнірі з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли більше півсотні педагогів з 8 шкіл міста. Переможці турніру отримали грамоти, грошові винагороди та подарунки.

У Вінниці тенісний турнір серед вчителів проводять вже дев’ятий рік поспіль. Традиційно він проходить у 23 школі, вчителі якої були ініціаторами змагань.

«Якщо ти хочеш чогось навчити дітей, маєш бути зразком – це золоте правило педагога. У турнірі вчителі на власному прикладі показують дітям, що потрібно займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. Участь у змаганнях взяли викладачі різних предметів. Кількість охочих позмагатися з колегами за тенісним столом щороку збільшується», - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Серед учасників турніру - вчитель трудового навчання школи-гімназії №30 Роман Полішвайко. Каже, що настільний теніс тренує не лише тіло, а й мозок.

«У залі грають представники шкіл, які професійно тенісом не займаються. Це досить непроста гра, потрібно мати хорошу реакцію, бути вправним. Нам подобається збиратися ось так з колегами і брати участь у спортивному житті міста», - сказав Роман Полішвайко.

Перемогу у змаганнях з тенісу серед жінок здобула вчителька математики школи-гімназії №30 Катерина Боцюра, серед чоловіків перше місце посів вчитель фізики школи №23 Анатолій Мариянчук.

«Основна мета змагань – це не перемога, а гра, відпочинок і з користю проведений час», - зазначає Анатолій Мариянчук.

У командному заліку першими стали вчителі школи №19. Друге місце зайняли педагоги школи №18, третє – школи №20.

Переможців змагань нагородили грамотами, медалями та преміями.

Організатори турніру - Вінницька міська організація Профспілки працівників освіти і науки, департамент освіти Вінницької міської ради та депутати Вінницької міської ради.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.